2737
2739
عنوان

دست درازی

238 بازدید | 16 پست

من بچه که بودم همش پسر خالم میخاست بهم دست درازی کنه گاهی اوقات هم موفق میشد منم به مامانم گفتم خانوادم هم ارتباطشون با اونا کم کردن تا این که این اواخر دوباره بهم پیام داد پیشنهاد رابطه منم قبول نکردم و بعد اون با یکی از خواستگارام ازدواج کردم  ۱سال بعد اونم ازدواج کرد چه ازدواجی دختره همه چی تموم چرا باید هم چین آدمی این قدر خوشبخت بشه  واقعا این آدم بچگی منو نابود کرد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چوپ خدا صدا نداره عزیزم 

انشالله شما به بهترین جا ها برسید و خوشبخت ترین باشید 

متاسفم بابت کار  پسر خاله ......

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  
2740
عجب پررو بوده دوباره پیشنهاد رابطه داده. 

اره باور کن وقتی که منم بر ملا کردم همه چی زد زیرش و گفت من نبودم با پسرای دیگس خودش تو فکر منه کاری کرد همه منو به چشم هرزه ببینن

اره باور کن وقتی که منم بر ملا کردم همه چی زد زیرش و گفت من نبودم با پسرای دیگس خودش تو فکر منه کاری ...

کاش پیاماش رو که دوباره پیشنهاد داده نگه میداشتی به خانوادت نشون میدادی

کاش پیاماش رو که دوباره پیشنهاد داده نگه میداشتی به خانوادت نشون میدادی

نشون دادم اون زمان ولی چون مسجدی بود کسی باور نمی کردفقط یه نفر باور کرد که رف باهاش حرف زد تا بیخیال من شد خانوادمم کلا رفت وآمد نکردن باهاشون 

ولی فکر نکنم همچین ادمی به زنش متعهد بمونه. یه گندی میزنه بالاخره

زندگیش که خیلی خوبه دیگه نمیدونم یه وقتایی با خودم میگم ادمای سالم باید بدبختی بکشن ادمای ‌....خوش شانسن

2706