2733
2734
عنوان

یکی از همین روزا خودکشی می کنم

539 بازدید | 73 پست

وجود من تو این دنیا بی فایده هست 

کسی من نمی خواد دوستم نداره 

خانواده م تمرکزشون روی داداشمه

کسی درد من نفهمید همیشه برای من مشکلات و چالش درست کردن 

همیشه من ندید گرفتن 

ندونستن من چه دردی تحمل می کنم 

اونقدر خسته ام اون قدرررررررررررررررر که حال گریه ندارم

من از درون داغونم 

یه بار نشد من بخوان نشد نشدددددددددددد

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
منم قصدشو دارم بزودی‌.‌‌‌‌....

وا بخدا ول کنین ها بجای بیای این کاربر از افسردگی نجات بدی میای خودتم باهاش همکاری میکنی؟!

❤️‍🩹 I`m ok                                                         

تاپیک اخرمو بخون

1=2+2                                                                                 ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که:از آمدنم نبود گردون را سود*وز رفتن من جلال و جاهش نفزود*وز هیچ کسی نیز دو گوشم نشنود*کاین آمدن و رفتنم از بهر چه بود؟********  "زن "در زبان کُردی به زیباترین نحو ممکن معنا شده نه خانم است نه زنیکه نه ضعیفه نه زن *او را «آفرت» مینامند به معنای آفریننده، اینو بخاطر یه موضوعی گذاشتم ک هیچوقت از یادم نره...

راستش یه خبر بد دارم، اگه احساس می کنی دوستت ندارن اکثرا حست درسته

ولی خبر خوب اینکه بعد که سنت بالا رفت متوجه میشی اساسا دوست داشتن و نداشتن اونا مهم نیست، خدا دوستت داشته و خواسته باشی و همین کافیه.

...که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم‌.

عزیزم همه همینجورن از یجاهای پس زده میشن دل شکسته ولی خودکشی که راه حل نیست بجاش اونا دوست ندارن خودت خودت دوست داشته باش

❤️‍🩹 I`m ok                                                         

فردا پسفردا داداشم پزشک بشه دیگه من به کل فراموش می کنن 

به کل 

دلم می خواد خودکشییییییییییییییی کنم 

دردم به کی بگم 

به کی بگم که گند زدن تو سرنوشتم 

به کی بگم کسی که دوستش داشتم به خاطر خانواده از دست دادم 

به کی بگم خواستگار پزشکمم خانوادم بی مشورت رد کردن 

ولی الان نشستن در مورد اینکه عروس ایندشون پزشک باشه صحبت می کنن 

ریدننننننننننن تو زندگی من رفت

می شه یه صلوات برای درست شدن کارم و ازدواج مناسب برام بخونی؟                                   در حال جوانه زدن برای بار هزارم .همه چیز از ذهن شروع می شه و توانایی این رو داره تو رو در خودش حبست کنه البته برای رسیدن به چیزی که می خوای می تونی تنظیمش کنی . زندگی سخته ،برای هم دیگه سخت ترش نکنیم 
2706