2733
2734
عنوان

یکی از همین روزا خودکشی می کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 539 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدم میخوام از یه دردی خلاص شم

ببین خواهر من همه درد دارن همه غصه دارن نمیدونم چی بگم ولی امیدوارم که مشکلت حل بشه خودکش راه حل نیست🫂🥹

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
2731
اره خوشگلم وخوشتیپ طبق نظر دیگران

وااای عالیه ک بعضیا آرزوشون جا تو باشن وااای دختر عمم دختر زشتیه خواستگار تا ب حال نداشت ولی اعتماددب نفس داره شاد میره بیرون میگرده با ماشین وااای منن همه میگن ناز و خوشگلی ولی اعتماد ب نفس ندارم ب خانوار مشکل جنسیم ولی بقیه نمیدونن تعریف میکنن ازم باز هم راهش نیست وااای بیا قدر خودمون رو بدونیم حیفییی

# ‍ بیاین قدر خودمون رو بیشتر بدونیم دنیا به آدم های زیبا و خوبی مثل ما نیاز داره

واقعا اگر ما نباشیم پس کی باشه دنیارو قشنگ کنه🥳🥳🥳🥳

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
وااای عالیه ک بعضیا آرزوشون جا تو باشن وااای دختر عمم دختر زشتیه خواستگار تا ب حال نداشت ولی اعتمادد ...

چه فایده وقتی جرات هیچ کاریو ندارم نه اختیاری دارم خودم انتخاب کنم ازدواج کنم اونقدرم از بابام میترسم که جنس مخالف میادسمتم بدنم میلرزه خواهرام ازدواج کردن اوناهم بیشتر بابامو علیه من تحریک میکنن که نذارین بره شهردیگه آزادش نذارین وفلان 

2706