2733
2734
عنوان

یکی از همین روزا خودکشی می کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 73 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

توچرا عزیزم اگه نیاز به صحبت داری میتونی بهم پیام بدی دوتایی حرف بزنیم 

فکر میکنم خانواده ام من و حساب نمیکنن اصلا خاستگار میاد برام رد میکنم بعد فکر میکنم طرف اصلا من رو نمیخواست برای یپولم اومد خستم

فکر میکنم خانواده ام من و حساب نمیکنن اصلا خاستگار میاد برام رد میکنم بعد فکر میکنم طرف اصلا من رو ن ...

درسته ما نیاز عاطفی واحتیاج به مهرومحبت ازنزدیکانمون داریم من خودم به شخصه چن بار انتهای زندگیمو دیدم وتوقع داشتم خانوادم درکم کنن حمایتم کنن محبت کنن ولی اشتباه میکردم اونجا بود حس ترس بهم دس داد این که فکر کردم  چه قدر این دنیا برام ترسناکه وقتی عزیزانم حتی حوصله گریه کردن منو نداشتن خیلی وقتا به مرگ فکر کردم ولی خودکشی نکردم وتصمیم گرفتم به جاش قدرتمند تر بشم طوری که اصلا احتیاج به هیچکس نداشته باشم گرچه نیاز عاطفی نیازی هس که نمیشه نادیده گرفت ولی خب چه باید کرد من که نمیتونم اطرافیانمو عوض کنم باهمشون قط رابطه کردم وفقط میرم سرکار ومیرم تو اتاقم گاهی باماشینم تنهایی دور میزنم الانم هدفم اینه پولامو جم کنم زبان بخونم مهاجرت کنم