2737
2734
عنوان

بیایید بگم شوهرمو چجوری چزوندمش

350 بازدید | 17 پست

چندروزه قهریم اونم روزا نمیاد خونه نمی‌دونم کجاناهار میخوره پیام و زنگ میزنم جواب نمی‌ده 

منم هی استوری از کافه و تفریح میزارم استوری فیک بعد جوری میزارم که فقط شوهرم میبینه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دختر خوب، بچه بازی و لجبازی الکی نکنید 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.
2740
نه خیلی اون همینطوره باش قهر کنم یا شب دیر میاد با دوستاش می‌ره تا دیروقت باغ یا ظهرا می‌ره خونه ماد ...

پس شغلش چیه

آره یه زمانی همون بچه ی مردم بودم (ببچاره دختر خاله م🤣) الان هم همون مادر بقیه ی بچه ها هستم 😌هر کس به اندازه ی سطح شعور و شخصیت خودش صحبت میکنه ،کلماتی که از زبان جاری میشن نشانگر شخصیت شماست پس قبل صحبت کردن کمی تأمل کنید
2706