2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رشته تجربی جوریه ک 10 سال طول میکشه حداقل تا بخای یه شغل گیرت بیاد

ولی بعد 10 سال میتونی یه زندگی خوب درست کنی. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
اره

بری دانشگاه تازه میفهمی چه خبره

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
رشته تجربی جوریه ک 10 سال طول میکشه حداقل تا بخای یه شغل گیرت بیاد

پیراپزشکی ها مثل پرستار و اتاق عمل و...

توانبخشی مثل فیزیو و کاردرمانی و...‌

۱۰ سال طول میکشه؟!  حتی دندانش بعد ۷ سال راحت میرن سرکار

اونوقت میگی ۱۰؟!!!!!

رشته تجربی نابوده تا 10 سالع دیگه

خب از کجا میدونید؟چه مشکلی قرار هست پیش بیاد؟

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
اکثر شغلارو میگیره به جز مهندس ها مکانیک ها معلم ها

ببخشید عزیزم ولی مهندس ها و مکانیک ها از اولین مشاغلی خواهند بود که به سرعت هوش مصنوعی جایگزینشون میشه. حتی الان هم هست کم و بیش اگه اشتباه نکنم. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
پیراپزشکی ها مثل پرستار و اتاق عمل و... توانبخشی مثل فیزیو و کاردرمانی و...‌ ۱۰ سال طول میکشه؟! &n ...

پزشکی 8 سال فقط درسش طول میکشه 5 سال هم باید برن مناطق محروم و.. دندون هم مطب شخصی نمیدن تا چن سال

علم پزشکی اشتباه ترین کاره خوددانی

عزیز قشنگم بعنوان کسیکه علم مهندسی رو هم خونده میگم جامعه مهندسی رو دارن نابود می‌کنند والبته خییلی متاسفم که این اتفاق داره میوفته و متاسفانه هرسال بدتر از سال قبل میشه، بقول یکی از اساتیدمون میگفت مهندسی در قدیم ارج و قرب داشت که بچها به سختی تو تعداد دانشگاه های کمی قبول می‌شدند از وقتی تمام دانشگاه های آزاد و پیام نور و علمی کاربردی ها و..... به هر قیمتی صرفا بخاطر پول شروع کردن به راحتی پذیرش دانشجو داشته باشند و مدرک چاپ کنند بدن دست بچه ها مهندسی به زیر کشید شد.... 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ🌈
2706