2733
2734
اماده باشه یا نباشع . پادکست های زیادی راجبش هست میتونن قانعت کنن . 10 سال دیگه 90 درصد شغلا نابود م ...

وقتی که انسان آمادگیش رو نداشته باشه میشه یه پروژه شکست خورده. مثل جریان برق متناوب تسلا که انسان ها تازه فهمیدن که چقد سود داشته براشون؛ و اینکه شما از کجا انقدر مطمئنی؟ وقتی توی دنیایی زندگی می‌کنیم که هر آن ممکنه جنگ هسته ای رخ بده و همه دنیا نابود شه؟ بهتر نیست که واقع بین باشیم و آینده نزدیک رو ببینیم؟ 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
خو صد درصد یه مشکل فنی و یه ربات جدید ک بخاد رباتای دیگه رو بسازه . یه برنامه نویس و...

الان هوش مصنوعی میتونه تو دو سه دقیقه از انسانم بهتر کد نویسی کنه. هوش مصنوعی هم ربات نیست عزیزم. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من رو حرفم هستم. میخای باور کن میخای نکن

عزیزم هرکس یه عقیده ای داره و ببخشید اگه ناخواسته بهتون توهین کردم. ❤️

2731
نه توهینی نکردی و مشخصه نمیخای با واقعیت روبه رو شی

عزیزم من خودم رشتم برنامه نویسیه و اگه که هوش مصنوعی ظهور کنه طبق گفته شما یکی از مشاغلی که بازارش داغ میشه، برنامه نویسه. چرا باید از واقعیت بدم بیاد درحالی که 10 سال دیگه قطعا حقوق من بیشتر هم خواهد شد و به نفع منه.