2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هوش مصنوعی باعث میشه که عملا شغل های تجربی تا 10 ساله دیگه نباشن

مطمعن باش تو ایران هیچوقت این اتفاق نمی افته نمیدونم بگم متاسفانه یا بگم خوشبختانه اما مافیای جامعه پزشکی و دارو و.... هیچوقت نمیذاره این اتفاق بیوفته.... 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ🌈
2731
دستگاه های محافظتی

هموناهم الان هستن یکی میخواد تنظیمشون کنه

نهایت هوش مصنوعی حای گارسون منشی تلفنی و... اینجور چیزارو بگیره

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
هوش مصنوعی باعث میشه که عملا شغل های تجربی تا 10 ساله دیگه نباشن

تا 10 سال دیگه ممکنه خیلی اتفاقات بیوفته و هوش مصنوعی حتی میتونه اکثر افراد رو بیکار کنه. بهتره که با توجه به آینده نزدیک و حال تصميم بگیریم... 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
مطمعن باش تو ایران هیچوقت این اتفاق نمی افته نمیدونم بگم متاسفانه یا بگم خوشبختانه اما مافیای جامعه ...

اصن تا چند ساله دیگه این نظام عوض نیس که بخاد کاری کنه . 2 سال نهایت عمرشه

هموناهم الان هستن یکی میخواد تنظیمشون کنه نهایت هوش مصنوعی حای گارسون منشی تلفنی و... اینجور چیزارو ...

نه عزیزم اونا با کد نویسی برنامه نویسی انجام میشن . این وسط فقط مهندس ها کار میکنن

نه عزیزم اونا با کد نویسی برنامه نویسی انجام میشن . این وسط فقط مهندس ها کار میکنن

رشتت ریاضیه؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین دختر خوب بستگی داره تجربی بری دندان و دارو و پزشکی ماهی ۱۰۰ به بالا در میارن

من خودم پرستارم واقعا راضیم ار درامد و اینا ولی خب سختی زیادیم کشیدم

مامایی داره رادیولوژی داره دامپزشکی داره و خیلی چیزای دیگه که در امد عالی دارن ولی از اون طرف انقد بهشون تو اون ۳ سال سخت میگذره که نگو

انسانیم هست که درساش اسون ترن ولی خب اونم وکالت داره که بستگی به شانس و حرفه هی بودنت داره

و اینکه دیرم به در آمد برسی 

رشته های زیادی ام هست که پررنگ ترینشون فرهنگیانه که در امدشون از منم کمتره

ببین توام جای دختر خودمی اصلا الان خودتو صرف این چیزا نکن که کددم بهتره کدوم درامد بیشتری داره مهم علاقس و دوست داشتن یه چیزی 

کاربری دست ۳ تا خواهره❤
اصن تا چند ساله دیگه این نظام عوض نیس که بخاد کاری کنه . 2 سال نهایت عمرشه

عمرمون داره میسوزه با همین امیدهای الکی که داریم🫠حالو بچسب بر هیچکسی پوشیده نیست که فعلا هیچ رشته ای جز علم پزشکی و پیرا بازار کار خوبی نداره البته بجز رشته های فنی و بازار آزاد... 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ🌈
2706