2733
2734
عنوان

بدترین سوتی که دادین(طنز)

| مشاهده متن کامل بحث + 1506 بازدید | 71 پست

همین سر شبی اومدم یه پدر همسرم راجب زیاد سیگار کشیدن یکی بگم بعد از دهنم در اومد گفتم فلانی کو©ن به کو©ن سیگار میکشه 😐🤦 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۹ سالم بود رفتیم خونه فامیل یه پسر همسنم داشت رفت دشویی درو باز گذاشت سر پا دشویی کرد ...منم اولین بار بود تفاوت دختر و پسرو میدیدم اون موقعا با بابام راحت  بودم رفتم به بابام گفتم :بابا من کی‌شبیه آریا میشم؟:))))

تا ۱۱ سالگی منتظر بودم شبیه آریا شم:)

STAR💫🌊💜🪐

خونه دوست بابام بودیم دلم نوشابه میخواست بعد از شام با دخترش تو آشپزخونه نشسته بودیم بازی میکردیم با یه حسرتی گفتم خوش بحالتون شما نوشابه دارین 😢😑 مامانش گفت کوثر بهش نوشابه بده الان میمیره 🤣

2738
مامانم تعریف میکرد بابات با تأسف نگاه میکرده 😂 یه بارم خونه همکار بابام دعوت بودیم به پرتقالا میگف ...

ابروی باباتو بردی دیگه😂😂💔

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
ایشالا قطع رابطه کردی دیگه؟😂

گفتم حتما کسی متوجه نشد چون لحن صحبتم آرومه.بعداز شام خواهرم گفت ترکیدم ک نخندم🙄

ی بار دیگه دامادمون ب بچش گفت ی چیزی بخور گشنته. مامانم ب دامادمون رفت بگه همین الان یه کاسه سوپ خورد.بنده خدا زبونش نچرخید الفِ کاسه رو نگفت🤗

2706