2733
2739

من مشکل ورم معده داشتمم الانمم بعضی چیزارو رعایت میکنم حتی با ترس عصری بستنی خوردم مشکلی ایجاد نشد قبلا دل روده م میریخت بیرون نمتونستم تحمل کنم 

هر چیزی استفاده کردم بارهنگ، دارو و....

موقتی بودن

تا اینکه تو نت خوندم

مقداری زنیان + شیرین+بابونه با هم

میجوشونی دردهای چن ساله معده درمان میکنه بعد ولرم شدن یا با نبات یا عسل میخوردم 

خیلی خوب بود واسم نمتونم واس همه توصیه کنم شاید بعضیا فشار خون داشته باشن شیرین بیان مضر باشه قبلش ی سرچ بزنید اونایی ک باردارن هم توصیه نمیشه❌️❌️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

قبلا خیلی طب سنتی و داروگیاهی را قبول داشتم.

الان اصلا قبول ندارم.

من کارم درمان هست...یه وقتایی خسته میشم از اینکه مدام باید مطالعه داشته باشم...یه وقتایی سر راند،دلم میخواد بخش را بیخیال شم و بپرم بین درختای حیاط و بازی کنم😐😁یه وقتایی حوصله یادگرفتن درمان بعضی بیماری ها را ندارم ولی مجبورممم...با همه اینها،از مسیری که انتخاب کردم خوشحالم...عاشق انتخابمم،اینکه یکی بهم بگه،ممنون واقعا حالم خوب شد🥺😍قشنگ ترین حس زندگی...خدایا شکرت که رسوندیم به آرزوم😍😍🌹

همسرم عفونت معده داره هعی بالا می‌آورد عرق زنیان با ی دارو گیاهی که پودر شده از چن گیاهه قاطی میکنه میخوره و خداروشکر خوب شده 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
2706