2733
2734
عنوان

من ی دمنوش استفاده کردم واس معده جواب گرفتم...

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 57 پست
منم همینطوریم،عصبیم میشم معدم خیلی باد میکنه

اندوسکوپی شدی؟

گفتن مشکلت چیه دارو مصرف میکنی؟ یا گیاهی

.من  اون علایمم قبلا داشتم دیگ ندارم

هیچکدوم خداروشکر

استرس اگ کنترل کنم کاملا خوبمم  استرس باعث نفخ میشه

این دمنوش واسم  خوب بود ی هفته خوردم خیلی بهتر شدم بعد شیره انگور هم ناشتا میخوردم.کلا دارو مصرف نمیکنم دیگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام چطوری عزیزم ،چی شد خبری نشد    

فکرمیکردم سنگ صبورهم باقی میمونیم  ادمیه دیگه دلش خیلی چیزا میخاد،چه بسیارتقدیرهاکه به تدبیرهاخندیدند، رفتی و تاابدگوشه قلبم ماندگارشدی خواهرم
2731

سلام عزیزم خوبی؟شیرین بیان رو باید اون پوست قهوه ای ک روش هست رو بکنیم؟و اینکه از هر کدومم چه مقدار بریزیم؟؟

برای خوشبختی و کامیابی همدیگه دعا کنیم  اینو گذاشتم برای امضام که همیشه یادآوری بشه که با دعای یکدیگر هستش که ما احساس رضایت میکنیم توی زندگیمون  
سلام عزیزم خوبی؟شیرین بیان رو باید اون پوست قهوه ای ک روش هست رو بکنیم؟و اینکه از هر کدومم چه مقدار ...

پوستش بکنی بهتره.

میتونی از پودرش استفاده کنی آسیاب کنی.زنیان ی قاشق مربا خوری، بابونه ی ی قاشق غذا خوری میریختم شیرین بیان اگ پودرش باشه ی قاشق چای خوری نیم ساعت یا ی ساعت قبل غذا بخوری .

پوستش بکنی بهتره. میتونی از پودرش استفاده کنی آسیاب کنی.زنیان ی قاشق مربا خوری، بابونه ی ی قاشق غذا ...

ممنون عزیزم برای راهنمایی...شما بهتر شدین؟ورم معدتون از نوع مزمن بود؟علتش بخاطر هلیکوباکترپیلوری بود یا چیز دیگه ای؟

برای خوشبختی و کامیابی همدیگه دعا کنیم  اینو گذاشتم برای امضام که همیشه یادآوری بشه که با دعای یکدیگر هستش که ما احساس رضایت میکنیم توی زندگیمون  

منم درد دارم البته ضعف هم دارم غذا ک میخورم یه ساعت بعدش معدم ضعف میره انگار چیری نخوردم اذیتم میکنه‌ ققط با دارو بهتر میشم.ببخشید سوالام زیاد شده شما باد گلو هم داشتین؟

منم درد دارم البته ضعف هم دارم غذا ک میخورم یه ساعت بعدش معدم ضعف میره انگار چیری نخوردم اذیتم میکنه ...

وای دقیقا منم اینجوری میشدم 

میگفتن بخاطر سو هاضمه س

اره باد گلو مکرر بعد همون باعث تنگی نفس میشد

نه باکتری نبود علتش .استرس و قرص ... مزمن بود خوب شدم

منم باکتری نیست علتش ولی از وقتی کرونا گرفتم اینجوری شدم و این مشکلات اومد سراغم خیلی سخته من ک کلا رعایت میکنم و یه ماه و نیمه خیلی پرهیز میکنم...مزمن واقعا سخته چون درمانش طولانی تره امیدوارم زودتر خوب بشیم.راستی درخواست دوستی میدم دوست داشتی قبول کن باهم در ارتباط باشیم

وای دقیقا منم اینجوری میشدم  میگفتن بخاطر سو هاضمه س اره باد گلو مکرر بعد همون باعث تنگی نفس ...

با یه دوست دیگه هم اینجا اشنا شدم خدا خیرش بده چیزای جدیدی برا درمان هم بهم یاد داده ک توی پی وی مفصل برات تعریف میکنم