2737
2734
عنوان

بار کردن پشت آلت بعد از ختنه کمک❌

248 بازدید | 24 پست

5 روز پیش پسرمو ختنه سنتی کردیم، دیروز پانسمانش رو باز کردیم،پشت آلت باد کرده ، چرا اینجوریه طبیعیه ؟؟؟؟خیلی نگرانم😭

زیبـا بنظـر میـرسـی وقتی لبـخند میزنـی🤍 . ִ💗🪄 . ִ ۫  ּ⭑.  بعـد ایـن هـمه بارون خـون ، پیـدا میشـه رنگـین کمـون🌈✨          

اخیییی

ببرش دکتر زبون بسته رو🥺🥺🥺🥺

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

فداتشم ببر دکتر ما اینجا فوص تخصص الت شناسی نداریما🥲 

یکی یچیزی بهت میگه انجام میدی یهو میبینی خشک میشه میفته 

ببر بده دست دکتر اینکارارو

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
2738
فداتشم ببر دکتر ما اینجا فوص تخصص الت شناسی نداریما🥲  یکی یچیزی بهت میگه انجام میدی یهو میبین ...

فقط میخواستم بدونم اونایی که بچشون رو ختنه کردن با این صحنه مواجه شدن یا نه

زیبـا بنظـر میـرسـی وقتی لبـخند میزنـی🤍 . ִ💗🪄 . ִ ۫  ּ⭑.  بعـد ایـن هـمه بارون خـون ، پیـدا میشـه رنگـین کمـون🌈✨          
فقط میخواستم بدونم اونایی که بچشون رو ختنه کردن با این صحنه مواجه شدن یا نه

اها از اون لحاظ 

ولی درکل ببر دکتر بهتره ، شاید باز شرایط فرق بکنه 

متوجهی چی میگم؟ 

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
آره مشکلی نیست دوسه روز دیگه خوب میشه فقط پماد چشم زیاد بزن ک خشک نباشه هرچی نرم باشه بخیه زودتر می ...

تترا داده همون رو استفاده میکنم ، پماد هم میزنم انگار روش میماسه ،چرا اینجوریه؟

2706