2737
2734
عنوان

بی بی هاله داره!

528 بازدید | 24 پست

سلام دوستان 

دوستم روز ۱۴ آمپول hcg زده و ۶ روز بعدش که بشه روز ۲۰ سیکلش بی بی زده که فقط خط کنترل ظاهر شده 

روز ۲۷ با ادرار میان روز بی بی زده که خط کمرنگ افتاده ولی سریع 

گفت روز ۲۴ ترشح دقیقا مث ترشح تو این لینک رو داشته 

http://ooma.ir/post/53145/ترشحات-واژن-در-اوایل-بارداری/

روز ۲۱ هم ترشح داشته و احساس کرده یه نقطه خونی توش هست 

سینه ش هم درد میکنه که قبلا هم قبل پری داشته ولی ایندفعه بیشتر شده و حس میکنه لباس زیرش تنگ شده براش ولی دائمی نیست 

ودردای پری هم میاد ولی با استراحت خوب میشه

تکرر ادرارم داشته به قدری که از سحر تا صبح چند بار باید میرفته...

روز ۲۷ که بی بی میزنه که مطمئن بشه حامله نیست بی بی تقریبا مثبت میشه 

گفت رنگ ادرارشم وقتی خواسته بی بی بزنه خیلی تیره بوده که باعث تعجبش شده 

گفتم علائمش رو بگم به درد دوستایی که دنبال علائم میگردن بخوره 

و اما سوال 

الان که بی بی تقریبا مثبت هست کی بره آزمایش بده ؟

همین امروز یا بذاره چند روز بگذره و اگه بی بی پر رنگ شد بره آز؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
۶ روز بعدش گذاشته و مثبت نشده و الان همون ۱۳ روز میشه دیگه  من فک میکنم مثبتش راستکی باشه به ا ...

یکی دو روز دیگه ازمایش بده ایشالله که مثبته

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

من روز يازده و دوازده بعداز امپول بي بيم كامل مثبت ميشد اما روز سيزده خيلي كمرنگ و روز چهارده كاملا سفيد و هيچي نشون نداد اما يكي از دوستام روز يازده بي بيش خط انداخت و اون خط هرروز پررنگ تر شد كه متوجه شد بارداره

خداياشكرت....❤️ 

6 روز بعد از امپول باید مثبت میبود بی بی چک به این زودی که اثرش نمیره. بهترین کار اینه که صبر کنه تا موعدش اگه پریود نشد به آز.  و تا اون موقع میتونه باز هم بی بی چک امتحان کنه اگه از قبلی ها پررنگتر شد مبارکه. ولی الان واسه آزمایش زوده 

عزیزم ممکنه بخاطر آمپول باشه...چون بی بی حداقل باید تو روز موعد پریش بزنه...

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2706