2737
2734

نمیخوام بچه دار بشم فقط نظرتون رو میخواستم

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خونه کار درست درمون پول درست درمون ماشین 

وگرنه آوردن بچه سمه !!

اینجا همش داره اجناس قیمتا می‌ره بالاتر آدم آرزوها تو دلش میمیره چرا بچه بیاره که اونم همینجوری شه 

عروسِ شمسی به نی نی سایت بازگشت
2738

بستگی به خودت داره .

وگرنه مستاجر میشناسم دوتا دو تا بچه میارن .

یا حتی سه تا و بیشتر ‌ 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

آره مسائل مالی مهم هستن 

تا وقتی از اینده خودم مطمئن نیستم چرا یکی دیگه رو به این دنیا بیارم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️
خونه کار درست درمون پول درست درمون ماشین  وگرنه آوردن بچه سمه !! اینجا همش داره اجناس قیمتا م ...

منم دقیقا به همین دلیلا ها که گفتی میگم وقتی نتونستیم  برا خودمون کاری کنیم چه ایتده ای برا بچه میتونیم درست کنیم

تا ۴ سال پیش نمیدونستم اینقد خوش شانسم و بخت و اقبالم بلند هر روز خدا یه حال اساسی میده منتظرم بعدیهاشم ببینم  
2706