2733
2739

من دائم حتی تو خونم میزنم اشتباهه؟

و باید دو بند انگشت بزنم یا دو انگشت کامل؟ 

و قبلشم مرطوب کننده میزنم اشکالی که نداره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دو بند انگشت اونم هر روز به فاصله چند ساعت که ضدآفتاب چند روزه تموم میشه 🥴

نه لک نمیشه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)

من شنیدم این دو بند انگشت الکیه تبلیغات برای فروش ضد افتاب بیشتره ولی منم شنیدم مطمئن نیستم 

فک کنم باید به پوستت اجازه نفس کشیدن بدی من تو خونه نمیزنم بیرون میزنم همیشه

2738
خب مجبوریم بزنیم

منم میزنم فقط بیرون رفتنی، تو خونه لازم نیست و خیلی زود خسته میشی از اینکار

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
چرا مخالفین؟

آخه ما خونه هامون نور ندارع . می‌دونی مثل اینه کاپشن که برای محافظت از سرماستو همیشه بپوشی.ضد افتادم برای محافظت از پوست در برابر آفتابه .تو خونه نمیزنم من. بیرون میرم میزنم. ولی نمی‌دونم کار من درسته یا کار شما

صورتت زیاد چرب باشه الودگی میشینه روی پوستت و ب مرور منافذ پر از سیاهی میشه و پوست تیره .،ب نظرم هرروز صبح بعد شیتشو با میسلار و فوم یه ابرسان خوب بزن تو خونه ،اگه نور خونتون زیاده (لامپ هم نور محسوب میشه )شد افناب بزن .،برای تمدیدش صورتت بشور کامل دوباره بزن .،ب نظرم روهم روهم خیلی بد میشه 

آخه ما خونه هامون نور ندارع . می‌دونی مثل اینه کاپشن که برای محافظت از سرماستو همیشه بپوشی.ضد افتادم ...

من دکتر پوست که رفتم گفت نور گوشی ،حرارت آشپزی کردن اینا همش باعث لک میشه به مرور. 

2706