2733
2734
عنوان

اگه زیاد ضد آفتاب بزنم صورتم لک می افته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 31 پست

دكتر فائزه تو اينستا پيج داره راحع به ضدافتاب يك كليپ كامل توضيح داده و تمام شايعاتي كه راجع بهش ميگن رو توضيح داده بسيار مفيد هست حتما كليپش رو ببين

خيلي از شايعات فقط تبليغ شركتهاي ضدافتابه

لازم نيست ٢٤ساعت بزني يا هر دو ساعت تمديد كني

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من مخالفشم.فقط وقتی میرم زیر آفتاب میزنم .خونه های ما انقد نور ندارع که نیاز باشه همش ضد آفتاب بزنیم

اتفاقا مامان من دکتر بهش گفته بود اون تور لامپ از افتاب نضر تره بخاطر همین همش من مامانم ت خونه با مرطوب کننده نیزنه و عادتش شده و خب پویتس هم خوبه خدا رو شکرر

صورتت زیاد چرب باشه الودگی میشینه روی پوستت و ب مرور منافذ پر از سیاهی میشه و پوست تیره .،ب نظرم هرر ...

میشورم عزیزم

اول ژل شستشو

بعد مرطوب کننده 

بعد ضد آفتاب

بعضی شبام لایه بردار

من قبلش مرطوب کننده میزنم  بعدشم کمتر از دو بند انگشت ضد افتاب میزنم  پوستم که تغییری نک ...

خب عزیزم کمتر از دو بند انگشت اصلا نزدی

تو مصرف ضد آفتاب اصلا نباید خسیس باشی

من مخالفشم.فقط وقتی میرم زیر آفتاب میزنم .خونه های ما انقد نور ندارع که نیاز باشه همش ضد آفتاب بزنیم

ولی متخصص پوست به من گفت مضرترین نور برای پوست همین نور مهتابی هست توی خونه . 

برای همین حدودا ۲۰ ساله که هر روز ضد آفتاب میزنم حتی توی خونه 

خب عزیزم کمتر از دو بند انگشت اصلا نزدی تو مصرف ضد آفتاب اصلا نباید خسیس باشی

خسیس نیستم اتفاقا

چون کم بود توش بیشتر نیومد حوصلمم نیست برم بخرم 

وگرنه میزنم که سفید سفید شم😂😀

من بیرونم نمیزنم چه برسه به خونه!!!! پس بهداشت پوست چی میشه؟ همش کرم 

نیاز داره خب 

بهداشت پوست با شستنش رعایت میشه و بعد شستن حتما باید آلرسان یا مرطوب کننده مصرف بشه و ضد آفتابم ضروریه

ولی متخصص پوست به من گفت مضرترین نور برای پوست همین نور مهتابی هست توی خونه .  برای همین حدودا ...

منم یه جا خوندم تلوزیون دیدنی هم باید بزنیم ضرر داره

2706