2752
2734
عنوان

خواهرم منو عروسیش دعوت نکردخ

| مشاهده متن کامل بحث + 5343 بازدید | 117 پست

استاتر چه آدم ترسناکی هستی من بودم یه شهر دیگ‌عروسیم میگرفتم ک مبادا بدونی و‌بیای و روزش بهت نمیگفتم والا ریسک کردن روزش گفتن و میدونی

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
اسی عزیزم کارت خیلییییییی خطرناک بوده میدونم شماعم بیماری و به هرحال بابد شرایطت رو درک کرد اما واقع ...

شما نمیدونید اون چه بلایی سرم میاره

مگه حق دوست یا رفیق داشتن من دارم

ی چیزایی پشت سرم گفته که حتی نمیتونم تنهایی برم سوپر مارکت

به هر کسی بگم میخنده ۲۴ سالمه این وعضیعیتمه 

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پیله کردیاااااااا😂😂😂

همه‌رو روشن کردم یه نفرم دست از این حق دادن های تا بجا برداره ارزش داره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
شما نمیدونید اون چه بلایی سرم میاره مگه حق دوست یا رفیق داشتن من دارم ی چیزایی پشت سرم گفته که حتی ...

شما بچه نیستی که تو خونه بشه حبست کنن عزیزم

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
استاتر چه آدم ترسناکی هستی من بودم یه شهر دیگ‌عروسیم میگرفتم ک مبادا بدونی و‌بیای و روزش بهت نمیگفتم ...

خوبی جانم ❤️

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
همه‌رو روشن کردم یه نفرم دست از این حق دادن های تا بجا برداره ارزش داره

ممنون لطف کردی 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

عزیز قشنگم سوره جن رو هر روز بخون و ۴قل.

اجنه های شیطانی کافر از این سوره بیزارن.

اونا عاشقت نمی شن بلکه دشمن قسم خورده ت هستن.

توبه و استغفار کن.طاهر نجسی کن.غسل کن.برو زیارت امام هشتم و امامزادگان و شهدای دفاع مقدس.برو قم سر مزار شهید محمد معمیاریان.آدرسش توی نت هست.اگه یه وقت پیش دعا نویس رمالا رفتی توبه کنی دعایی برات گرفتن پاره کن بریز آب روون بره.نماز با تجوید صحیح بخون از هیچیم نا

ترس.این نسخه ت هست.عزیز خواهرم سریع خودتو جمع کن.انسان اشرف مخلوقاته اینو حضرت سلیمان ثابت کرد داستانشو در قرآن و روایات بخون که حاضر نشد از اجنه های خوبم کمک بگیره

خوبی جانم ❤️

مرسی قشنگم 🫂❤️❤️

شما خوبی عزیزدلم😍❤️

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

اسی چهل روز تو خونتون سوره ی بقره رو با صدای بلند پخش کن ، چهل روز مداوم ، تو این مدت صدقه هم زیاد بذار و سعی کن نماز اول وقت بخونی ، ببین حالت هاواتفاق هایی که گفتی تو تاپبک هات بهتر میشه یا نه

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
مرسی قشنگم 🫂❤️❤️ شما خوبی عزیزدلم😍❤️

خواهش میکنم عزیزم 

ممنون شکر خدا خوبم ❤️😍

بیماریتون چیه ؟درمان نداره؟

کدوم بیماری

خواهرم؟

معدشو شست و شو دادن سرم بستن از منم سرحال تره

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
خواهش میکنم عزیزم  ممنون شکر خدا خوبم ❤️😍

خداروشکر عزیزدلم 😍😍🫂❤️

2706