2733
2734
عنوان

خواهرم منو عروسیش دعوت نکردخ

| مشاهده متن کامل بحث + 5242 بازدید | 117 پست

ببین حالا خواهرتو ول کن ولی این صداهاکه میشنوی یا موهات که کوتاه میشه و نمیدونی چیشد بابت اینا حتما باید با روانپزشک صحبت کنی. قطعا اون مرگ موش هم دست خودت نبوده ریختی وگرنه که کسی با خواهرش اینکارو نمیکنه. حتما پیگیر درمان باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین استارتر متاسفانه تو یک بیمار اعصاب و روان هستی.

و اونقدر که معلومه، از وضع خودت مطلع هستی و اونقدرها بیخبر از احوالت نیستی.

بهت بگم که داروهات رو درست بخور و خانواده ات رو عذاب نده.

و به خوانندگان بگم که بیماران اعصاب و روان که وضعشون وخیمه و خوب نیستند، یکی از علائم بارزشون بدبینی هست.

اصلا این بدگویی هایی که از خواهرش میکنه ممکنه تماما ساخته و پرداخته ذهنش باشه.

دیدم در اطرافیان که میگم. اینها با یک عده دائما بد هستند. با بعضی‌ها هم دوره‌ای خوب و بد میشن.

نمیدونید داشتن بیمار اعصاب و روان در خانه چه درددددد بزرگیه برای اون خانواده.

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731
لطفا وقتی خواهرش شدی مراقب باش توی غذا شما هم مرگ موش نریزه    

خدا نکشتت.

اون وسوسه ی خناس های درونش بودنو خامی و بدحالی نوجوانی جوانی.ان شاءالله ...من خودم در نوجوانی یه وقت قصد کشتن مادرمو داشتم بس ازش بیزار بودم و تربیت بد داستم و خدا رو نمیشناختم الآن چقدر براش احترام قائلم از وقتی عظمت خدا رو شناختم و قدرت و ۱۴ معصومو دل سپردم سجده ی شکر می کنم که خدا آفریدم تا بندگی کنم.

آبجی خودم اونقدر ازم متنفر بود که شب تا صبح آزارم می داد مثل یک زندانی بودم بس کتکم می زد و شکنجه از ۴ سالگی تا ۱۸ سالگی.اما الان بخشیدمش و کلی دوسش دارم.

ان شاءالله اینم حالش خوب بشه بحق اباعبدالله الساعه و به صاحب قرآن به ۱۴معصوم توسل کنه و شهدای دفاع مقدس.سهدای دفاع مقدس حتی حسابشون از خانواده هاشون هم جداس حتی از مسئولین نامسئول فعلی قبل ظهور.

خداروشکر عزیزدلم 😍😍🫂❤️

فدات 😍😍

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
نه بیماری خودت 

من بیماری ندارم خودت بیماری

Казань Tabriz 🇦🇿🇷🇺  مسیحی ام✝️به عقاید هم احترام بزار هفتادی🪬  خرداد♊️ INFP پرسفون پاسخ سوال احتمالی: بله چشمام ابی هست و لنز نیست🩵
فدات 😍😍

🫂😍❤️

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

بنده حق میدم بهشون

واقعا نمیشه بهتون اعتماد کرد و عروسی مراسم مهمی هست

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
خدا نکشتت. اون وسوسه ی خناس های درونش بودنو خامی و بدحالی نوجوانی جوانی.ان شاءالله ...من خودم در نو ...

تو خیلی دلت بزرگه

ولی استارتر قطعا یک بیمار جدی اعصاب و روان هست‌

قصد داشتن با عملی کردن خیلی فرق داره.

آدم به بچه‌اش هم ممکنه بگه اگه گیرت بیارم میکشمت!

ولی نمیکشه که! عصبانیه

شما ناراحت و دلگیر بودی ولی عملی نکردی.

این دختر، عملی کرده فکرش رو‌ قطعا روان سالمی نداره

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
من بیماری ندارم خودت بیماری

خواهر جونم،آبجی جان عزیزم!

اینا خیرخواهتن بعضیام ازت ناراحتن.به دل نگیر.اگه دوس داری دلت پاک بشه به خدا پناه ببر.خدای عظیم الاشآن لایزال مقتدر و قادر مطلق خالق ارض و سما بصیر و علیم و سمیع و انیس و طبیب.به زیارت برو دلتو صاف کن 

اونو کپی کرده واسه هرکی دلش میخاد میفرسته🤣😂

خیر برای هرکس حق داده به ایشون فرستادم تا روشن شن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706