2737
2739
عنوان

دوستان مگه بیمارستان مفیدرزیدنت بجای دکترعمل میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 54 پست
میفهمم نگرانیتون رو ولی اصلا اینجوری نیس عمل رو بدن به رزیدنت و هیچ نظارتی نباشه. جراح اصلی حضور دار ...

شما کادردرمان وپزشکی هستین؟نمیدونید عمل دخترمن چهجورعملیه؟ریسک داره یانه😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیست دیگه،خیلی ازدکترهایی که مطب زدن هم دکترنیستن،من اگه میخاستم رزیدنت عمل کنه خب مازندران عمل میکر ...

رزیدنتم دکتره 

عمومیشو گرفته داره تخصص میخونه 

و اصلا رزیدنتهای سال پایین رو عمل نمیدن دستشون سال بالاییهام کلا ولشون نمیکنن به امون خدا که نگران نباشید. 

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
زبونش متورم شده غده بزاقش مسدود شده...هنوز مشخص نیست

به من گفتن خالق نژادو روزرخ بهترین جراح های اطفال هستن،خالق نژادایران نبودومن مطب روزرخ رفتم،شمام تحقیق کنین حالا،تهران هستین؟شمااطلاعی دارین کدوم جراح بهتره؟،چه مریضی هایی خدایا!ایناازکجامیان آخه!

2731
شما کادردرمان وپزشکی هستین؟نمیدونید عمل دخترمن چهجورعملیه؟ریسک داره یانه😓😓😓

نه من کادر درمان نیستم اما تو خانوادم پزشک هستن. ریسک و ایناش رو باید از دکترشون بپرسید ان شالله که هیچ مشکلی پیش نمیاد به خودتون مسلط باشید

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
به من گفتن خالق نژادو روزرخ بهترین جراح های اطفال هستن،خالق نژادایران نبودومن مطب روزرخ رفتم،شمام تح ...

من رفتم مطب معرفی کرد امیراعلم اونجا گفتن تجهیزات برای کودک نداریم معرفی کردن طبی .اونام۱۷ ام‌ بهمون وقت دادن ببینیم کی عمل میشه

2740
علایمش چی بود؟دکتر به دخترم گفته فتق مری داره

شیرخوار بودمشکلی نداشت،ولی غذاخورکه شد مامتوجه شدیم غذاهای جامدرو سخت میده پایین،یعنی بالامیاورد،اولاش فک کردیم کوچولو خب برای همین،ولی من الانم جرات نمیکنم چیزی بدم خودش بخوره،ابکی نباشه گیرمیکنه که قبل عید عکس بلع باریوم گرفتیم دوجاازمری انسداد داشت،اندوسکوپی شد اصلا ردنشدداخل معده و بالن هم زدن سه باربازنشد متاسفانه،وزنش هم خیلی پایین،۱۴ماهشه هفت کیلونیم،واینکه عکس نشون داد معده هم حرکت کرده ودگترگفت اگه پیچ بخوره جون بچت درخطره!منو میگی فقط میخام سکته کنم،بچه شماچندوقتشه ومشکلش چیه؟

دخترم رفلاکس شدید داشت دوسالگی اندو شو دکتر گفت فتق مری داره الان هفت سالشه غذا کم میخوره وزنش هم کم ...

دکتردرست وحسابی بردین؟من اندوسکوپی که بردم مازندران بود،دوباره میخاستن ببرن اتاق عمل،اگه برده بودنش الان نداشتمش!ازبس پیگیرشدم وبه این واون زنگ زدیم تهش عمل کنسل شد!گفتن چون مری نازکه اگه دوباره بالن میزدیم مری سوراخ میشد وخطرناک بودواینجاتجهیزات ودستگاه نیست بایدمیفرستادیم تهران!

شیرخوار بودمشکلی نداشت،ولی غذاخورکه شد مامتوجه شدیم غذاهای جامدرو سخت میده پایین،یعنی بالامیاورد،اول ...

دخترم غذا خیلی کم میخوره وزنش پایینه صبح ها از خواب بیدار میشه سرفه می‌کنه شبا اسید معده اذیتش میکنه

دخترم رفلاکس شدید داشت دوسالگی اندو شو دکتر گفت فتق مری داره الان هفت سالشه غذا کم میخوره وزنش هم کم ...

دخترمن تا۴یا۵ماهگی رفلاکس پنهان داشت،هیچوقت بالانمیاورد،توی دهنش میومددوباره قورت میدادکه من بهش تا۶ماهگی پودر اس امپرازول میدادم،البته شاید اونم بخاطرهمین بسته بودن مری بود،نمیدونم😓😓😓

2706