2737
2739

من طبقه پایین پدرشوهرم هستم جمعه ها خواهر برادرهای شوهرم دور هم اکثرن جمع میشن ولی من همسرم شغلش آزاده وسرکار کل روز نیس حالا من اصلاً دوست ندارم بدون شوهرم برم تو جمعشون حالا بنظرتون کارم درسته یا نه اخلاقشون هم خیلی گرم نیستن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه تنها نرید، اما وانمود کنید کار. دارید با همسرتون برید یا یه سر کوچک بزنید و بگید با همسرتون می‌آی ...

دلیلش هم میشه بگید؟ بعد شوهرم هیچ وقت خونه نیس هرروز از صبح می‌ره تا شب یعنی به امید اون باشم هیچ وقت نمیتونم برم نمی‌دونم چکار کنم

2742

چکارشوهرت داری.هر.قت حوصله ات کشید برو.مثلا کاراتو کن شامتو بزار تا شامت جامیفته همسرت میاد سری بزن پایین.بکو بخند هی حوصله ات سر نمیره

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.

هرجوری که خودت میخوای همونجوری رفتار کن

خونواده شوهر من به شدت اهل رفت و آمدن ولی من نه، درونگرام

اوایل گله میکردن پشت سرم حرف میزدن که نمیاد و فلان

الان عادت کردن

مادرشوهرم کنارمونه، ولی فقط سالی ۴،۵بار میرم در حد یک ساعت

شوهرم ولی هر روز بهش سر میزنه

2740

من الان با همسرم تو جمع خانودشم دارم دق میکنم 

تنهام خواهراش نشستن به صحبت تو اشپزخانه همسرم با دامادشون 

من تو سایت

به خدا خودمون عروس داشتیم ندیده نبودیم 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
نرید من اگر همسرم نباشه نمیرم منم طبقه پایین هستم زمانی که جمعه شوهرم نیست منم میرم خونه مادرم چون ...

چندسال ازدواج کردید از اینکه شما تو جمعشون نیستید ناراحت نمیشید

2706