2737
2739

سلام داخل گوگل چیز درستی نمیده میخواستم بدونم حداقل رتبه برای پزشکی و دندون مشهد منطقه دو چقدره  و نهایی ها چقدر باشه؟  چه درسایی معدل نهایی رو بالا میاره؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منطقه چند؟

واقعا دانشجو پزشکی 🥲 خوشبحالت من دارم دیونه میشم زیادی استرس دارم میخونم از یه طرف مطمعنم میارم از ی طرف میگم انقدر دارم خودمپ اذیت کنم اگ نشه چیکار کنم بشدت اسنرسی شدم دیشب ی جوری حالم بد بود تپش قلب و نفس تنگی و بعدشم دستم بی حس شد خیلی حالم بده موقع هایی ک تلاش نمیکنم از خودم متنفر میشم  نمیدونم چیکار کنم دیگخ

2731
واقعا دانشجو پزشکی 🥲 خوشبحالت من دارم دیونه میشم زیادی استرس دارم میخونم از یه طرف مطمعنم میارم از ...

بنظرم معدل هم خیلی وقت بزار 

قبول میشی قطعا 

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
بنظرم معدل هم خیلی وقت بزار  قبول میشی قطعا

اره تمام سعیم اینه مهدل نهاییم هجده تا نوزده باشه و بعد بچسبم ب کنکور  درست بخونم و سه ماه اخر رو کنکور های قبل رو بزنم اما گاهی روحیم از دست میدم و از درس و همه چی میوفتم:) 

2740
اره تمام سعیم اینه مهدل نهاییم هجده تا نوزده باشه و بعد بچسبم ب کنکور  درست بخونم و سه ماه اخر ...

به این فکر کن خیلی دیگه نمونده و تو می تونی موفق بشی و سال دیگه همین جا با افتخار بزنی دانشجو پزشکی 

ناراحت نشیا چند ماه آخر نیا اینجا

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
پزشکی نداره  ولی با معدل ۵.۱۹ و درصد ۵۰  هدف بزار

❤❤  یکم برام سخت میشه من بزرگسالان میخونم و...  چون ترمی بر میدارم تا الان 16 شایدم اسون باشه نمیدونم ولی ممنون موفق ترین باشی 🫀🤍

به این فکر کن خیلی دیگه نمونده و تو می تونی موفق بشی و سال دیگه همین جا با افتخار بزنی دانشجو پزشکی& ...

نه عزیزم من  امسال کنکور ندارم سال دیگس ولی خیلی کم از گوشی استفاده میکنم ک خودمو عادت بدم مرسی از راهنمایی هات❤😘

❤❤  یکم برام سخت میشه من بزرگسالان میخونم و...  چون ترمی بر میدارم تا الان 16 شایدم اسون ب ...

ببخشید فکر کردم امسال داری سال دیگه که ۶۰ درصد ه همون تشریحی وقت بزار 

ممنونم عزیزم 

موفق باشی 

2706