2733
2739

سلام

دکترای متعددی رفتم.

بعد عمل ۱۰۰ درصد تا یکسال عینک دودی بزنید.

تو فضای تاریک با گوشی کار نکنید زود بخوابید.

گوشی تا جای که میتونین کم استفاده کنید.

اشک مصنوعی یکبار مصرف استفاده کنید

بطریا به درد نمیخورن.

قطره هارو به موقع بریزید.

اب زیاد بخورین

برای عمل دکتر خوب برین بیمارستان نور

در طول روز به چشماتون استراحت بدید

.اگه تونستین عینک بلو‌کات بگیرین.

من خودم اینارو میگم ولی خودم رعایت نمیکنم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ممنون از توضیحاتتون تا چند وقت نباید چیز سنگین بلند کرد؟

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
تا ۱ ماه. مونده چقدر سنگین باشه.

کاش قبل بارداریم چشممو لازک کرده بودم😢حالا واقعا نمیدونم اصلا میتونم با بچه کوچیک یا باید دو‌سه سال دیگه م تحمل کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
کاش قبل بارداریم چشممو لازک کرده بودم😢حالا واقعا نمیدونم اصلا میتونم با بچه کوچیک یا باید دو‌سه سال ...

میشه فقط ۱ هفته اول یکم تو غذا پختن همراهی کنن 

بعد اونم کار خاصی نداریم که اگه خانه دار باشی

یه جارو برقیه😂

2738

خانوم ببخشید هزینه چقدر شد؟ بعد اگه آستیگماتیسم باشه اینا مشکلی نیست عمل میکنن؟ و اینکه میگفتن سطح قرنیه اگه نازک باشه نمیشه اینا عیب نداره؟ 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
خانوم ببخشید هزینه چقدر شد؟ بعد اگه آستیگماتیسم باشه اینا مشکلی نیست عمل میکنن؟ و اینکه میگفتن سطح ق ...

هزینه متغیرره

نور ۱۵ تومن

بعضی جا ها ارزون هس ۹ تومن متغییره ۹ تا ۲۰

استیگماتم عمل میکنن.

قرنیه نازک باشه عمل نمیکنن

میشه فقط ۱ هفته اول یکم تو غذا پختن همراهی کنن  بعد اونم کار خاصی نداریم که اگه خانه دار باشی ...

همون بغل گرفتن بچه و گذاشت و برداشت بعدش چی در حد ۷/۸ کیلو برداشت بچه ایرادی نداره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هزینه متغیرره نور ۱۵ تومن بعضی جا ها ارزون هس ۹ تومن متغییره ۹ تا ۲۰ استیگماتم عمل میکنن. قرنیه ...

خب از کجا باید بفهمیم قرنیه نازکه و اینا..؟ 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
همون بغل گرفتن بچه و گذاشت و برداشت بعدش چی در حد ۷/۸ کیلو برداشت بچه ایرادی نداره؟

الان باردارین؟

یا بچه کوچیک دارین

نه مشکلی نداره 

یه هفته اول فقط استراحت کنی

الان باردارین؟ یا بچه کوچیک دارین نه مشکلی نداره  یه هفته اول فقط استراحت کنی

من الان باردارم چشمام هم استیگماته عینک باید بزنم اما هیچ وقت نزدم نمره چشمم بالاتر رفته الان در حدیه که از بس چشمامو جمع میکنم برا دیدن اطراف چشمم داره خطوط ریز میفته از فاصله سه چهار متری هم دیگه تار میبینم🤦🏼‍♀️

ایشالا کوچولو‌ شش ماهش بشه میخوام برم برای لیزر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706