2733
2739
عنوان

کسی اطلاعی راجب مدارس شاهد داره

386 بازدید | 15 پست

سلام دوستان

بچه های عادی رو هم ثبت نام میکنن ؟

یا فقط شهدا

و اینکه باید اردیبهشت اقدام میکردم الان برم قبول نمیکنن ؟

شهریه شون چقدر میشه

ممنون میشن اگه اطلاع دارین جواب بدین

کدام رمال, به تضمین کدام اسطرلاب,, قول میدهد که دوستت بدارد کسی فردا,,, آن طور که من امروز؟!؟

فکر کنم دیر به فکر افتادم و خیلی ناراحتم اگه قبول نکنن باید دولتی بذارمش 

کدام رمال, به تضمین کدام اسطرلاب,, قول میدهد که دوستت بدارد کسی فردا,,, آن طور که من امروز؟!؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان فقط فرزند شهید و جانباز رو قبول میکنن یا اقوام درجه یک

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)
من خودم بچه معمولی هستم و شاهد درس خوندم ما آزمون دادیم اون زمان شهریه اش زیاد نبود تجربه ۱ ...

مرسی گلم نمیدونستم ازمون هم باید بدن  

سلام الان دوباره دارن بچه های عادی رو میگیرن 

برو توسایت سجا پیش ثبت نام کن 

شهریه ابتدایی فکر کنم ۷۰۰ هستش البته بدون سرویس 

هزینه سرویس جدا حساب میشه 

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
2738

بستگي به ظرفيت  مدرسه و شهر محل سكونت شما دارد

اولويت اول مدارس شاهد براي فرزندان و خانواده شاهد و ايثار گران و اولويت بعدي فرزندان فرهنگيان است

بايد از طريق سايت اقدام مي كرديد و ارديبشت ماه

الان هم ميتونيد اطلاعات كامل تر رو از كارشناسي شاهد و ايثارگر آموزش و پرورش منطقتون بگيريد

شهريه براي بچه هاي شاهد و فرهنگيان با بچه هاي عادي متفاوته

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
بستگي به ظرفيت  مدرسه و شهر محل سكونت شما دارد اولويت اول مدارس شاهد براي فرزندان و خانوا ...

ممنون عزیزم مسافرت بودیم دیر بفکر افتادم

بچه های عادی روثبت نام نمیکنن ثبت نامش شرایط زیادداره

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

متاسفانه دیر شده الان به سایت سجا سرزدم مهلتش تا بیستم بود  

نمیدونم حضوری برم قبول کنن یا نه

2706