2737
2739
عنوان

مرمری ام دلم میخاد شوهرموووو خفهههه کنم😢😢😢😢++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 8345 بازدید | 148 پست
وای دختر من عاشقت شدم خیلی باحالییی اصلا  آدم دوست داره بشینه همش حرفاتو گوش کنه  چندتا ...

من ذوققق مرگگگ

اصلا غمام یادم رف تاپیک زدم😅

لطف داری عزیزم

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

موهاش اولش خییلی بلند ونامرتب شده بوده...اقای شوهر اگه حساسه باید قبل از وقوع فاجعه خودش میبردش ارایشگاه براش مرتب کنه..الانم خوب شده.اگر مدرسه میره خودش راحت تره واسه مدرسه...تا یک‌ماه بعد هم بلند میشه باید دوباره مرتبش کنی.وخط بندازی

پارسا پسرمامان😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره بابا درمیاد  ولی خداییش موهاش بلند بوده هامدرسشون گیر نمیدن؟!

نه عزیزم

دیگه اون گیرا ماله زمانه ما بود

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
مدل خودش بهتر بود  خودتو ناراحت نکن یک ماه دیگه بلند میشن ولی به قشنگی عکس ص 2 نمیشن

😭😭😭

اين كه خوبه پسر من خوري زد كه مجبور شديم ماشين صفر بزاريم 😐😐😐😐

چقدر کشید دربیاد؟

موهاش اولش خییلی بلند ونامرتب شده بوده...اقای شوهر اگه حساسه باید قبل از وقوع فاجعه خودش میبردش ارای ...

من نزاشتم گفتم دیرتر ببر ک مدلشو قشنگتر دربیاره برا تولد

کاش نمیگفتم

از بس تند تند مرتب کرده تحمل ی ذره بلندی رو نداره

2740
مدرسه پسرای منکه گیر میدن غیرانتفاعی هم هست!

چه جالب

فکر کنم هرمدرسه فرق کنه

ولی من چندجا دیدم حتی ازپشت میبستن میرفتن مدرسه گیر نمیدادن

تاپیکای اتیش زدن موهاش تو ۴سالگی هنوز موجوده از رو نمیره ک😢

ای جان 🤣 از قیافه اش مشخصه خیلی شیطونه

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2706