2733
2734
عنوان

مرمری ام دلم میخاد شوهرموووو خفهههه کنم😢😢😢😢++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 8660 بازدید | 148 پست
واموهاش که قشنگ شده از اولشم قشنگترو مرتب تر

باورم نمیشه این نظرو داری😰😰

عکسه صفه دو رو ببین اخه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ای جان  ماشالله بهش ارایشگرکوچلو یباریکی ازفامیل دخترشوگذاشته بودتوخونه رفته بودسوپری برگشتن دی ...

یا خدااا

برا دختر دیگه فاجعه س

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گند خودش که بهتر بوده.   این کار همیشه ی منه هرچی به شوهرم میگم پسرمون نبر آرایشگاه تا خو ...

اره بخدا گندخودش بهتربود

ارایشگاهشو عوض کن

پسر من همیشه میرف اینجوری نمیشد

نگا عکسشو صفه دو😢

یبار ۴سالگی موهاشو اتیش زد که کچل شه تاپیکاش هنوزم هس😑

دنیای پسرا خیلی قشنگه 😍

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
عزیزم خیلی دلم میخواد بگم شوهرتو خفه کن من پشتتم ولی کار شوهرت کاملا منطقی بوده اینطور که نامرتب باش ...

همه همینو گفتن😅یکم خشمم خابید

سخت نگیرمشخصه خودش درهر دو صورت راضی هست 😄

اره اعتماد به عرش داره😑😑😑

وای چقدددد جیگرههههه پسرت عزیزم 🥺❤️

❤❤❤

جیگر بود

الان یکی دیگه شده😂

اتفاقاالان خوب شده...چیه بچه کوچیک باموهای بلند..‌‌‌من پسرموهریک ماهونیم یک بارمیبرم  آرایشگاه. ...

منم میبرم ولی ن اخه انقدر فجیع

عکس صفه دو رو ببین

اره بخدا گندخودش بهتربود ارایشگاهشو عوض کن پسر من همیشه میرف اینجوری نمیشد نگا عکسشو صفه دو😢

خدا نگهدارش باشه. منم بدم میاد جلو سرشو کوتاه کوتاه میکنه. بجز خودم هیشکی نمیدونه خوب کوتاه کنه. خودم وقتی کوتاه میکنم هرکی میبینه میگه کجا رفته آرایشگاه. 

هفت الله اکبر ،چقدر خوشگله 

خوشگل بود

دیگه نیس😢

❤❤❤ جیگر بود الان یکی دیگه شده😂

وای دختر من عاشقت شدم خیلی باحالییی اصلا 

آدم دوست داره بشینه همش حرفاتو گوش کنه 

چندتا از تاپیکاتون رو خوندم خیلی حس و حال قشنگ و بامزه ای داشت😍😍😍❤️

امیدوارم که همیشه خوشبخت باشی عزیزم 🌱 💕

پسرتون قشگتر از آرایشگر کوتاه کرده که    

دقیقااا

2706