2752
2734
عنوان

شوهرم دیشب میگفت 😂

500 بازدید | 21 پست

همیشه اینجوره که من حرفی میزنم قبول نمیکنه ،مثلا میگم این قسمت کوه قبلا زیر آب بوده میگه نه ،میگم چرا این مدل  فرسایش  بخاطر ابه میگه نه ،پس حیوون های خشکی کجا زندگی میکردن .و خب اذیت میشم بهاطر اینکه رفتار خودم باهاش خیلی فرق داره ،من اگه کسی فکت بگه یا اینجور چیز میگم اعع چ جالب چجوره که اینجور میگی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوب اینجابایداطلاعاتت زیادباشه بهش بگی اونموقع حیووناکجابودن 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
مگه همه باید با شما هم نظر باشن و هرچی شما میگید بپذیرن خب بین آدما تفاوت هست و اختلاف نظر کاملا ...

اکی ولی اینکه شوهر ایشون همیشه میکه حرفات درست نیست دلیل دیکه ای داره

خوب

خلاصه که دیشب یکی از فامیل هامون حرفشو باور نکرد ،اینم نشست چهل ساعت دلیل و منطق و گوگل و اینور و اونور که بهش ثابت کنن حرفی که میگه درسته ،منم گرسنه بودم و قرار بود زود برگردیم خونه خودمون ،اومدیم بهش میگم  چرا انقد اصرار میکنی حرفتو باور کنن کرد کرد نکرد ب درک میگه نه اینجوری میگه طرف داره دروغ میگه ،گفتم خب چرا این مدلی با منم رفتار میکنی ،ببین سخته .

مگه همه باید با شما هم نظر باشن و هرچی شما میگید بپذیرن خب بین آدما تفاوت هست و اختلاف نظر کاملا ...

نه نباید بپزیرن ولی جبهه گرفتن درمقابل حرفم کار. درستی نیست

با مدرک بهش نشون دادم تا لال شده  

خب حیوون ها اونور دریا بودن دیگه چه سوالیه میپرسه مگه بچه اس 

نه بچه نیست  نمیخوواد قبول کنه بعضی چیزارویعنی نمیخوادباورکنه حرفتو

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
نه نباید بپزیرن ولی جبهه گرفتن درمقابل حرفم کار. درستی نیست با مدرک بهش نشون دادم تا لال شده & ...

ببین بعضی آدما میخوان بگن فقط ما میفهمیم فقط ما میدونیم ولش کن حوصله داری بحث میکنی

ببین بعضیا خیلی خودشون رو عقل کل میدونن ، برای همین نمی تونن حرفی رو که با نظر خودشون مخالفه قبول کنن حتی اگه درست باشه ، چون با اون تصور ذهنیشون که من از همه بیشتر میفهمم تضاد داره 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2706