2752
2739

حاصل نشد..... 

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خوش به سعادتت من یک ماه خوندم‌خیلی آرامش داشتم 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740

حق کسی گردنت نیست؟ پولی به کسی بدهی داری؟ ذکر و روزه و نمازات باید کامل باشه. دعای توسل رو هر روز بخون دعای نا علی کبیر هم همینطور. با زبونت دل هیچکسو نشکن مواظب اعمالت باش. من اینا رو میدونم. 

برو زندگی پس از زندگی و ببین میگفت مادرم دعا میکرد زنده بشم ولی چون از تهه دل نبود دعا مثل گل بود ول ...

دعای مادرش از دل نبود؟

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚
ذخیره آخرت هست ناراحت نباش

حال الانم خرابه ذخیره آخرت می خوام چکار؟ 😔

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭

حتما از عمق وجودت نخوندی.

من گاهی دلم میشکنه از ته ته ته وجودم با اعتقاد کامل میخونمش یعنی باور کن خودم میدونم ک حاجت روا میشم بعدش.

گاهی وقتی ب آخرررر خط میرسم هیچ روزنه امیدی برام دیده نمیشه سوره مبارک یاسین و زیارت عاشورا نور راهمه🥹

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40