2752
2734
عنوان

نزدیک ١٠ ساله زیارت عاشورا می خونم کوچکترین تغییری

| مشاهده متن کامل بحث + 1655 بازدید | 110 پست

نماز اول وقت عالیه

ازنظر معنوی ارامش میاره 

نماز شی هم‌همینطور

اللّهم عجّل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)  ❤️السّلام علیک یا صاحب الزّمان ❤️برای سلامتی امام زمان صلوات🌹                     خدایا بیاد روزی که خونم کنار مسجد باشه و صدای اذان بپیچه تو خونم مخصوصا اذان صبح ماه رمضون و دعای سحر  بگو آمین💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق کسی گردنت نیست؟ پولی به کسی بدهی داری؟ ذکر و روزه و نمازات باید کامل باشه. دعای توسل رو هر روز بخ ...

می دونید انققققدر دوست دارم اونجوری که دلم رو نه تمام وجودم رو شکستن، همه رو بشکنم تا به خدا و بنده هاش نشون بدم بله من هم میتونم.... 

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭
نماز اول وقت عالیه ازنظر معنوی ارامش میاره  نماز شی هم‌همینطور

همزمان نماز اول وقت 

تو مشکلات غرقم بخاطر خدا برام دعا کنید😭😔 اگه از رو مهربونیتون برام نذری کردید بگید تا ادا کنم.... 😔😭

خب به صلاحت نیست

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
یه حکمتی هست که تو بیخبری همه اینجا مسافریم 

۴٠ سال بیکاری و مجردی و هزار درد و کوفت و شکنجه... به کی باید بگم که دیگه نه خودش رو می خوام نه دنیاش رو 😔

دوست ندارم دیگه صداش بزنم.... 😔 ولی هرکاری می کنم نمیشه.... 

دعای گنج العرش بخون همون که اولش عربی آخرش فارسی. برو کتاب فروشی مذهبی کتاب خود گناه العرش رو بگیر ا ...

تغییر می خوام... جواب زحماتم رو می خوام... از این شکنجه کوفتی دراومدن رو می خوام..... 😔 میشه یه روزی به هر چی می خوام برسم دیگه اسم و خدا و بقیه رو نیارم.... 

۴٠ سال بیکاری و مجردی و هزار درد و کوفت و شکنجه... به کی باید بگم که دیگه نه خودش رو می خوام نه دنیا ...

خدا بهمون سختی میده مه صداش کنیم فراموشش نکنیم دوستمون داره

خدا به من درد وبلا زیاد میده وقتی یه چیز جدید میده میگم شاید فراموشش کردم 

به حکمتش دل بسپار(خدا)
خدا بهمون سختی میده مه صداش کنیم فراموشش نکنیم دوستمون داره خدا به من درد وبلا زیاد میده وقتی یه چی ...

به شدت دوست دارم فراموشش کنم بس تو شکنجه های مختلف صداش کردم با آرامش فقط نگام کرد خیلی جاها به زخمهام خندید.... 

اون عاشقته عاشق بنده هاشه از کجا میدونی خندیده 

میخوام صد سال سیاه نباشه.... 😔

عزیزم داغون و خسته ام.... می دونم هیچکی نمی فهمه... 😔

2706