2737
2739

خیلی خیلی خیلی روش حساسم دخترم خیلی کوچولوئه احساس میکنم اذیتش میکنم از بس عشقم بهش زیاده نمیذارم با باباش بره بیرون میگم یهو شوهرم حواسش پرت شه اون دستشو بکشه بیرون از دستش ماشین بزنه بهش چی نمیذارم تو پارک یا شهر بازی ازم دور باشه میگم یکی هلش بده جاییش بشکنه چی عشقم زیاد از حده بهش طوری که خودم اذیت میشم واقعا اذیت میشم شبا میخوابه دستشو میذارم تو دستام اینقد دست و پا و صورتشو بوس میکنم از خواب بیدار میشه حتی شبا خواب میبینم ازم میدزدنش حتی تو خواب هم ارامش ندارم  تو رو خدا بگید چیکار کنم واقعا هم خودمو اذیت میکنم هم کوچولومو  اخه فقط ۵ سالشه خدااااا اینقدم نازه که نگو تازه با عشوه برام میرقصه میخوام بمیرم  براش😍

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.

اصلا نرمال نیست و انسان نرمال هم پرورش نمیده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

والا منم ذوق کردم ازاین عشق 

خیلی خوبه که مراقب بچتون هستید اتفاقا اقایون یه کوچولو سهل انگارن خوب می کنید 

اما باید ازیه جایی به بعد کنترل کنید این حجم از مراقبه گری رو چون بچه روخسته می کنه دیگه وقتی تونست ازخودش نگهداری کنه باید شدت کنترل گری ووسواستون کمتربشه چون بچه زده می شه تزمادراگر ایت رفتارها درآینده خیلی زیادباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بچه رو اینقدر وابسته خودت نکن  ی مدت بزار با پدرش تنهایی بازی کنه یا خرید باهاش بره  خونه مادر بزرگش بزار بمونه با همسن و سال هاش باید تنها باشه مهد ثبت نامش کن وقتی بره مدرسه اذیت نشه 

شما ترس و تفکر منفی دارید و این باعث استرستون میشه

درنهایت این استرس و حساسیت زیادی باعث اسیب به بچتون میشه 

دقیقا نمیخوای بهش اسیبی برسه و خودت بهش اسیب میزنی 

حالا که خودت فهمیدی میتونی یکم دلتو رها کنی به خدا بسپاری اگرم یه خار به پای بچت رفت هیچی نمیشه مشکلات اونو قوی میکنه بزار خودش مشکلاتشو حل کنه بزار بتونه خودش رو پای خودش وایسه و احساس امنیت کنه

لطفا لایک نکنید ممنونم .
والا منم ذوق کردم ازاین عشق  خیلی خوبه که مراقب بچتون هستید اتفاقا اقایون یه کوچولو سهل انگارن ...

عزیزم 

حتما سعی میکنم

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.
2738
خدا برات حفظش کنه گلم فقط به فکر درمان باش حتما  وگرنه بعدها یا خیلی وابسته و بی اعتماد به نفس ...

مرسی عزیزم 

دقیقا خودمم از این میترسم با اینکه سنی نداره فقط ۵ سالشه بعضی شبا میگه مامان تو رو خدا خوابم میاد بسه 

عزیزدلم منم واسه دخترم میمیرم وای عین تربچس عشق مامانش منم دستاشو میذارم تو دستامو میخوابم ولی بشدت شما نیستم که نذارم باباش ببرش بیرون اینجوری خودت اذیت میشی فردا میخواد بره مدرسه بعد انشالله دانشگاه بعد سرکار و ازدواج اینجوری جلوی پیشرفتشو میگیری و ضربه بهش میزنی

شما ترس و تفکر منفی دارید و این باعث استرستون میشه درنهایت این استرس و حساسیت زیادی باعث اسیب به بچ ...

خیلی دوست دارم این استرس و کم کنم فقط افکار منفی میاد تو ذهنم ازارم میده خیلی هم سعی میکنم نمیتونم 

نه طبیعی نیست بعدا ممکنه به مشکل بخورید خدا خانواده تون رو همینطور قشنگ حفظ کنه💖💋

مرسی عزیز دلم 

عزیزدلم منم واسه دخترم میمیرم وای عین تربچس عشق مامانش منم دستاشو میذارم تو دستامو میخوابم ولی بشدت ...

خدا حفظش کنه عزیزم 

اره واقعا 

غیر طبیعی هست هم به خودت آسیب می‌زنی هم به بچه ت منم همین حس و حال و رو پسرم داشتم وای اصلا یه وضعی یه بچه آوردم شدم دو تا نرمال تر شدم و اینکه رو خودم کار کردم حسابی و خدا رو شکر میکنم که همیشه حواسش به بچه هام هست و تا وقتی خداروشکر داریم از هر چیز منفی دور هستیم 

2706