2733
2734
عنوان

مامانا بیاید ببینم رفتارم با دخترم طبیعیه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 44 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی حس مادرانت قابل ستایشه هااا ولی عوااارضی داره که ممکنه اون بچه رو از خودت دور کنی

مثلا بخواد بادوستاش بره بیرون نمیزاری چون خیلی دوسش داری میترسی واسش اتفاقی بیوفته اما اون بچه متوجه بعد دوست داشتن تو نیست فقط متوجه بعد اجازه ندادنته این خیلیییی بده 

یه جورایی حس مستقل شدنو در آینده ازش میگیری و وابسته تربیتش میکنی

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع

دختر منم نزدیک پنج سالشه  منم همینم.

تو پارک تنها مادر نمیشینه منم مثل پلنگ مواظبشم.  دست خودم نیست 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2731
بچه رو اینقدر وابسته خودت نکن  ی مدت بزار با پدرش تنهایی بازی کنه یا خرید باهاش بره  خونه ...

خودش میگه مامان توروخدا برم بیرون با مامان بزرگم نمیذارم یه بار رفت بیرون باهاش تا برگشت هزار بار مردمو زنده شدم از بس به مادر شوهرم زنگ زدم چی شد برنگشتید پس کجایین شما دخترمو بیار دلتنگشم برگشت گفت بیا اینم دخترت توبه دیگه ببرمش بیرون

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.

میدونی نتیجه ش چیه؟ ترسو و ناکارآمد باراومدن بچه تون

بهش میگن حس محافظتی بیش از حد والد

کاری که خانواده م تا حدی باهام کردن و بزرگترین و عمیق ترین ضربه رو بهم زده

تا وقتی که دست بچه ت رو گرفتی که هنری نمیکنی، مادر پدری واقعا درست تربیت میکنه که با وجود نگرانی هاش، دست بچه رو رها کنه تا راه رفتن یاد بگیره، میخوره زمین؟ بذار بخوره ، بذار خودش بلند شدن رو یاد بگیره

مهم اینه که کنارش باشی و بهش یاد بدی چه جوری شرایطش رو مدیریت کنه و بدونه تو همیشه بخاطر اون کنارشی و تنهاش نمیذاری

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
خیلی حس مادرانت قابل ستایشه هااا ولی عوااارضی داره که ممکنه اون بچه رو از خودت دور کنی مثلا بخواد ب ...

دقیقا میدونم مشکل ساز  رفتارم فقط نمیدونم چطور رفتارمو درست کنم میدونید اصلا دست خودم نیست رفتارم

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.
میدونی نتیجه ش چیه؟ ترسو و ناکارآمد باراومدن بچه تون بهش میگن حس محافظتی بیش از حد والد کاری که خا ...

درسته حرفتون موافقم

مادر من با خواهر کوچیکم همینجوری بود

راستش بخوام واقعیت رو بگم  بچه اینجوری اصلا بچگی نمیکنه همش کنترل

همش وابستگی

ما با اینکه مثل بچه های دیگه نبودیم و مادرمون کنترل مون میکرد و حساس و همیشه نگران بود ولی یه خاطراتی از کودکی مون داریم

ولی خواهرم هیچی بچگیی نکرده

در ضمن بچه هایی که این جوری بزرگ میشن همیشه به کمک احتیاج دارن

مستقل شدن براشون سخته

مدرسه رفتن براشون عذاب آوره چون یه وابستگی بیش از حد بین اون و مادر ایجاد شده

بچه هایی که از حق شون دفاع میکنن همون بچه هایی ان که مادرشون اونا رو مستقل بار آوره

ولی بچه هایی که مادرای نگران و کنترل گری داشتن خیلی ساده و مظلوم بار میان

میرسم روزی بهت😎
درسته حرفتون موافقم

مشکلی که هنوز که‌هنوزه با وجود اینکه خودم یه بچه دارم، با پدرم دارم

الان بخاطرش میریم مشاوره، رابطه مونو تحت تاثیر قرار داده، زمان مجردی و دانشگاهم دلم نمیخواست خونه باشم

خواهش میکنم یه کاری بکن تا دیر نشده 

دختر منم نزدیک پنج سالشه  منم همینم. تو پارک تنها مادر نمیشینه منم مثل پلنگ مواظبشم.  دست ...

پس شما منو درک میکنید خودم عذاب میکشم از این رفتارم نمیذارم هیچ جا بهش خوش بگذره بمیرم براش حتی تو ماشین نشستیم بیست بار چک میکنم در ماشین قفل باشه وسط ماشین بشنه که دستشم به در نخوره در ماشین باز بشه بیوفته با وجود قفل در حالا ببین چی میکشم من

مشکلی که هنوز که‌هنوزه با وجود اینکه خودم یه بچه دارم، با پدرم دارم الان بخاطرش میریم مشاوره، رابطه ...

باید برم پیش مشاور خودم خیلی سعی کردم نمیشه 

خوانوادتون خیلی حساس بودن رو شما؟

درسته حرفتون موافقم

شما وظیفه تونه به جوجه ی دلبندتون پرواز یاد بدین تا روزی از اشیونه ش پرواز کنه و بره دنبال سرنوشتش، با این اوصاف میتونین بند ناف عاطفی خودتون و اون رو ببرین؟

استقلال و اعتماد به نفس و توانایی حل مسئله بچه تون وابسته به این رفتار شماست

2706