2733
2734
عنوان

مامانا بیاید ببینم رفتارم با دخترم طبیعیه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 44 پست
مادر من با خواهر کوچیکم همینجوری بود راستش بخوام واقعیت رو بگم  بچه اینجوری اصلا بچگی نمیکنه ه ...

حرفتون منطقیه  کاش بشه بتونم

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.
باید برم پیش مشاور خودم خیلی سعی کردم نمیشه  خوانوادتون خیلی حساس بودن رو شما؟

بله مخصوصا پدرم

همیشه احتمال خطراتی رو میده که خیلییی احتمال وقوعشون کمه

نذاشت زندگی کنیم نذاشت شجاع و ریسک پذیر بار بیایم

از اشتباه کردن و شکست خوردن به شدت میترسم، کارای جدید امتحان نمیکنم ، اعتماد به نفس ایجاد عادت جدید در خودم رو ندارم

الان مثلا بچه تون با پدرش یا مادر بزرگاش بیرون بره چی میشه؟ چه اتفاقی مگه ممکنه براش بیوفته؟ چرا به اونا اعتماد ندارین و فکر میکنین کمتر از شما به فکر بچه هستن؟

دو روز دیگه چه جوری میخوای بفرستیش مدرسه؟

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بچه دیگه بیار نرمال میشی من حتی بچه دوم آوردم افسرده شدم از عشق به بچه اولم ولی الان درست تر شدم ...

یه بچه دیگه بیارم که کلا نابود میشم😂

دختر که داشته باشی خیال می کشاندت به بعد از ظهر گرم روز تابستانی که گوشواره های میوه ای از گیلاس های به هم چسبیده به گوش انداخته اید همان هایی که هر که بیاویزدشان از شادی لبریز می شودو خنده از ته دل امانش را میبرد.

هنوز که هنوزه نگرانه اشتباه کنم مدام بهم تذکر میده

حتی الانی که خودم یه زندگی مستقل دارم بازم باورم نداره

بازم قبولم نداره که خودم میتونم خطرات پیش روم رو ببینم و اجتناب کنم

حقیقتا خیلی عزت نفسم رو جریحه دار میکنه

2731
بله مخصوصا پدرم همیشه احتمال خطراتی رو میده که خیلییی احتمال وقوعشون کمه نذاشت زندگی کنیم نذاشت شج ...

شاید چون خودم از بچگی ولم کردن احساس میکنم باید با بچم اینجوری رفتار کنم ریشه روانی داره مشکلم و باید حل بشه  خودم از پدرو مادر محبت توجه هیچی ندیدم همیشه حتی الان هم احساس خلأ  یه احساس نا امنی دارم 

نه دیگه منم همین فکر و میکردم حتی به دنیا اومد افسرده هم شدم ولی باورت نمیشه بعدش درست شدم 

خوش به حالتوووون

تازه بابای من در حد شما حساس نبود به هیچ‌وجه 

ما خونه مادر بزرگم میموندیم خاله هام میبردنم اینور اونور 

حداقل وقتی پیش بزرگتری میذاشتمون دیگه کاری به کارمون نداشت خیالش راحت بود

شما به عنوان مادر یه دختر میدونی کجا باید حساس باشی؟ بچه ت نباید جایی با پسری تنها بشه، مواظب بازی هاشون تو مهمونی ها باش همین، مسئولیت اصلی و خطر اصلی همینه

وگرنه بچه با زمین خوردن و نهایت یه زخم کوچیک برداشتن هیچچچچ طورش نمیشه

من دخترم ۱۶ ماهشه

خودم حس مادرانه ت رو درک میکنم

راه میره میخوره زمین نمیرم سریع بغلش کنم، من و باباش صبر میکنیم ببینیم واکنش خودش چیه، اگه بلند شد ادامه داد که یعنی مشکلی نیست، اگه گریه شد بعد میریم بغلش میکنیم تا اروم بشه

من خودم فایل های صوتی دکتر هلاکویی رو گوش میدم برا تربیت فرزند

مطالب روانشناسی اینستا رو هم دنبال میکنم

باشد که خدا کمک کنه کمتر به بچه هامون اسیب بزنیم 

شاید چون خودم از بچگی ولم کردن احساس میکنم باید با بچم اینجوری رفتار کنم ریشه روانی داره مشکلم و بای ...

منم همینطور من الانم ول شده م تو که رو بچه حساسی مثل من نزار تک و تنها بشه منم پدر و مادرم پشتم نبودن زجر زیاد کشیدم حال روحیم داغونه 

شاید چون خودم از بچگی ولم کردن احساس میکنم باید با بچم اینجوری رفتار کنم ریشه روانی داره مشکلم و بای ...

دقیقا دارین نقطه افراطی مقابلش رو انجام میدین که در واقع به اندازه رفتار اونا میتونه اسیب زا باشه

چون این کار شماهم ایمنی و ارامش بچه رو میگیره

مطمئنم شما مادر مهربانی هستین و کاراتون از روی دلسوزیه

وقتی ادم اگاهی داشته باشه به کار اشتباهش، کنترلش راحت تر میشه

ما نباید زخم هایی که خوردیمو به بچه هامون بزنیم اینو یادت باشه

ما باید قطع کننده زنجیره رفتاری اشتباهی باشیم که ممکنه چند نسل منتقل شده باشه 

منم همینطور من الانم ول شده م تو که رو بچه حساسی مثل من نزار تک و تنها بشه منم پدر و مادرم پشتم نبود ...

تمام رفتارام از عشق زیاد و‌ترسه حتی بعضی وقتا میترسم زود بمیرم میگم بمیرم چی میشه کی‌مواظبشه دخترم چی میشه میدونی خودمو ازار میدم حتی بعضی وقتا با این فکرا گریه میکنم 

دقیقا دارین نقطه افراطی مقابلش رو انجام میدین که در واقع به اندازه رفتار اونا میتونه اسیب زا باشه چ ...

حرفاتون ارامش میده بهم ممنونم که وقت میذارین توضیح میدین❤️

حرفاتون ارامش میده بهم ممنونم که وقت میذارین توضیح میدین❤️

شروع کن اعتماد کردن به ادمای ایمن اطرافت

مثل شوهرت و مادر بزرگای بچه، بذار ببرنش بیرون، بذار جلوی خودت خاک بازی کنه گل بازی کنه بدوه

بذار از دیدن شادی ش لذت ببری

مگه به سختی این کوچولو خانم ازخداهدیه گرفتی؟

بلههههه

شروع کن اعتماد کردن به ادمای ایمن اطرافت مثل شوهرت و مادر بزرگای بچه، بذار ببرنش بیرون، بذار جلوی خ ...

سعی میکنم حتما

2706