2737
2739

من اسمش رو تو کلینک پستان جهاد دانشگاهی شنیدم ولی نمیشناسمش ولی فرقی نمیکنه کی شیمی درمانی کنه مهم بدنه که چه جوری جواب بده 

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام برای درمان سینه  به تازگی جراحی کردن مادرم و الان باید شیمی درمانی بشن

من همراه یک بیمار چندجلسه رفتم مطب ایشان.اکثر بیماران مشکل سینه داشتن.وجراح بیمارما شدیدا تاکید داشت زیر نظر دکتر نجفی شیمی شوند.با اینکه راهشان دور بود اینکار را انجام دادن.جالب این بود که بیماران کانسر سینه داروها و نوع درمان و تعداد جلساتشان وحتی فاصله هرمرحله شیمی باهم متفاوت بود.فقط مشکلی که بود دکتر صبحها نبودن و پزشک جایگزین در مطب داشتن و ما برای مسائل مطرح شده مجبور بودیم بعدازظهر مجدد بریم مطب.البته من با بیماران زیادی صحبت کردم و از ایشان راضی بودن.فقط ایشان بسیار عجول هستن.بیمار ما بعداز شیمی جراحی کردن چون توده شون بزرگ بود.خدا را شکر توده مادرشما کوچک هست .انشاالله به زودی مادرتون سلامتی کاملشون را بدست میاورند

من همراه یک بیمار چندجلسه رفتم مطب ایشان.اکثر بیماران مشکل سینه داشتن.وجراح بیمارما شدیدا تاکید داشت ...

مممنونم سلامت باشید 

بیمار شما سلامتی شون بدست آوردن ؟ 

ما از هفته آینده شروع می کنه مامانم حدود ۶ جلسه گفتن 

مممنونم سلامت باشید  بیمار شما سلامتی شون بدست آوردن ؟  ما از هفته آینده شروع می کنه مام ...

بیمار ما خداراشکر خوبه.موهاش کامل درآمده و زندگی روزمره خود را داره.میتونم سوال کنم جراح مامان شما کی بود؟فقط توده برداشته شده؟

اصلا نگران نباشید،همه چیز به فضل خداوند خوب پیش میره و بهبودی کامل حاصل میشه

2740
بیمار ما خداراشکر خوبه.موهاش کامل درآمده و زندگی روزمره خود را داره.میتونم سوال کنم جراح مامان شما ک ...

خداروشکر ک حالشون خوبه 

مامانم بیمارستان خاتم دکتر نفیسی جراحی کرد

بله توده رو برداشتن 

خداروشکر ک حالشون خوبه  مامانم بیمارستان خاتم دکتر نفیسی جراحی کرد بله توده رو برداشتن

شنیدم ایشان دکتر مجرب و حاذقی است.انشاالله این روزها را هم سپری میکنید و بعداز آن سلامتی و شادی برای شما وخانواده گرامی باشه.

شنیدم ایشان دکتر مجرب و حاذقی است.انشاالله این روزها را هم سپری میکنید و بعداز آن سلامتی و شادی برای ...

خیلی ممنونم 

انشاالله همه مریضا سلامتی شون بدست بیارن

انشاالله شما هم همواره شاد و سلامت باشید 🩷