2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جاری خواهرم فقر آهن شدید داشت سردردهای بدی میگرفت،حتی چند بار هم بی حال روی زمین افتاد گاهی هم توان راه رفتن نداشت،ولی نمیدونم چرا روی موهاش اثر نذاشت ،دکتر بهش گفته بود پرتقال وکاکایو وچند تا چیز دگ اصلا نخوره ،ب شما چه قرصی داد؟

2731
جاری خواهرم فقر آهن شدید داشت سردردهای بدی میگرفت،حتی چند بار هم بی حال روی زمین افتاد گاهی هم توان ...

به من فیفول روزی دوتا 

نوروبیون هفته ای یکی ولی ده روز بیشتر نیست می خورم خیلی حالممم بده مخصوصاً سردرد یعنی تا مرز انفجار

2740
اره اونم سردردهای خیلیییی بد میگرفت خودتو تقویت کن عزیزم

راست میگین من همش میگم چرا اینجور شدم فیریتینم 4.8 خیلی پایینه یه وقتایی دلم می خواد سرم و بکوبم یه جا از بس دردش شدیده تو رو خدا خیلی برام دعا کنین اون بنده خدا جاری خواهرتون خوب شد؟! چی کار کرد؟! 

راست میگین من همش میگم چرا اینجور شدم فیریتینم 4.8 خیلی پایینه یه وقتایی دلم می خواد سرم و بکوبم یه ...

یه مدت دارو خورد ،به شدت هم هوای خودش داشت،سردی اصلا نمیخورد وخیلیییی حواسش ب تغذیش بود الان خوبه خداشکر،نگران نباش عزبزم فقط حواست ب تغذیه ت باشه ‌رعایت کن یه سری چیزا رو،مثلا جاری خواهرم چیزای کافین داروکاکایو اصلا نمیخورد،گوشت و،،،زیاد میخورد،عصاره گوشت زباد میخورد،چایی اصلا نمیخورد

یه مدت دارو خورد ،به شدت هم هوای خودش داشت،سردی اصلا نمیخورد وخیلیییی حواسش ب تغذیش بود الان خوبه خد ...

آره دکتر به منم گفته چیزای سرد نخورم و شیره ی انگور و اینجور چیزا ولی میگن خیلی طول می کشه بیاد بالا