2752
2734

مامانم میگه با دوتا بچه اذیت میشی اگه من کنارت نباشم بمون بچت یکم از آب و گل دربیاد بعد برو میخواستم خونم رو ببرم نزدیک محل کار همسرم الان یک ساعت راهه بنده خدا اذیت میشه از یه طرفم برم شهر غریب سختم میشه چون کسی رو ندارم کمکم کنه شوهرمم تا ۱۰ شب سرکاره .....صلاح چیه به نظرتون؟

هنوز پلکم افتاده امروز سومین روزه پلکم افتاده

بوتاکس مارک مصپورت زدم😭😭😭

کی خب بشم مثل سکته مغزیا پلکم افتاده😭😭😭

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

خودت رو مهم تر بدون

خدایا حاجت دل همه رو برآورده به خیر کن ب حق حضرت زینب(س)💞خدایا شکرت💞اگ تونستی ی صلوات برا من و زینب کوچولوم بفرستید ممنونم🤲🦋برای تو راهیم تونستی ی صلوات بفرست دمت گرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حتما جابجا شد شوهر من ۸۰ دقیقه فاصله داشت حامله اثاث کشی کردم راحت شدم یاد سالهای قبل میفتم می‌خوام بالا بیارم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

نکن مامان منم باراداری اسباب کشی کرده خیلی اذیت شده تازه اون یه بچه کوچیک داشته

🎯در تلاش برای رسیدن به اهدافم هستم 🎯 باید بتونم به این اهدافم برسم  ناامیدی دری از درهای شیطان است پس هیچ وقت ناامید نشید و به اهداف و مسیراتون ادامه بدین و دست از تلاش نکشیداین امضا رو هدیه میدم به خودم و همه آدم های امیدواری که با اینکه حالشون بده ولی همچنان به زندگی ادامه میدن و یک راهی رو برای پیشرفت و رسیدن به خواسته‌هاشون پیدا می‌کنن
2706