2737
2739
عنوان

بنظرتون من ادم سمی هستم؟

165 بازدید | 24 پست

من نامزدم ،سرکار میره کار خودشو راه انداخته و چون شروع کارشه و بیشتر کاراشو خودش میکنه سرش همیشه خدا شلوغ بود 

قبل عید اوج کارش بود و هیچ زمانی باهام نداشت و میگفت عید تعطیلات هست حداقل میتونه زمان بیشتری بزاره 

عید شد بازم نتونست اونقدر زمان بزاره 

بعد عیدم الان نتونیت 

ینی از زمان گذاشتن خیلی کم پیش میاد هم قرار بریم هم چت و خوب بیشتر هم این مدت جمع خانوادگی بود و خانواده نمیشه بهرحال کنار هم بود و از این داستانا

چت هم همیشه تا ۱۲،۱۲ و نیم سرکاری نهایت رب ساعت تا نیم ساعت بوو از قبل عید تا الان همین بود:/

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

بعد دیگه باهاش قهر کردم چون بهم اون توجهی میخاستم بکنه نکرده بهش خیلی فشار آوردم 

از طرفی بهش حق میدم بخاطر شرایط اقتصادی ولی خوب منم خسته شده بودم 

حالا حس میکنم زياده روی کرده باشم اذیتش نکرده باشم؟

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب داره کار میکنه دیگه برای آینده دوتاتون

ولی باهاش حرف بزن بگو منو اولویت قرار بده و بهت احتیاج دارم و فلان 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
اون‌ سمیه ن تو

مساله اینجاس هم خودم نیاز به توجه دارم 

هم به اون حق میدم چون قسط هاشو خیلی سنگین کرده این مدت و نمیدونم باید چیکار کنم ‌‌‌..

بنظرم اگه جنبه هاب مثبت دیگه داره باید یکم درکش کنی و آروم خواستت و بگی 

بگومثلا عزیزم من دلم برات تنگ‌میشه به جای یه ربع نیم ساعت یک ساعت در روز تو ارتباط باشیم تلفنی حرف بزنیم 

ولی برای بیرون رفتن درکش کن ولی با شوخی خنده لا به لای حرفا بگو شرایطت خوب شد کلی بیرون رفتن بهم بدهکاری

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
بعد دیگه باهاش قهر کردم چون بهم اون توجهی میخاستم بکنه نکرده بهش خیلی فشار آوردم  از طرفی بهش ...

زیاده روی نکردی بالاخره نیازه به چشمش بیاد که تو هم هستی و توجه میخوای ،هر روز اگر دعوا راه مینداختی سمی بود

مساله اینجاس هم خودم نیاز به توجه دارم  هم به اون حق میدم چون قسط هاشو خیلی سنگین کرده این مدت ...

بهش بگو‌یه زمان مشخص کنه که وضع عادی میشه مثلا یه سال یا کمتر یا بیشتر...بعد اون اگر درست نشد نمیخادت

2740
خب داره کار میکنه دیگه برای آینده دوتاتون ولی باهاش حرف بزن بگو منو اولویت قرار بده و بهت احتیاج دا ...

دقیقا 

میفهمم ولی خوب چرا باید تا ساعت ۱۲ و نیم بیرون باشه کار کنه اونم کار آزاد خودش و همین باعث می‌شد بهم توجه نکنه شبم از خستگی بخابه  

باهاش قهر کرده بودم گفتم حالا بجای ۱۲ و نیم ۱۱ بیا خونه الان میگم نکنه زیاده روی کردم اشتباه کردم ؟ 

دقیقا  میفهمم ولی خوب چرا باید تا ساعت ۱۲ و نیم بیرون باشه کار کنه اونم کار آزاد خودش و همین ب ...

ن خب توهم حق داری

ولی اونم حق داره

خوب بود حالا بیکار علاف بود از صبح تا شب برات وقت میزاشت🤣

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
بنظرم اگه جنبه هاب مثبت دیگه داره باید یکم درکش کنی و آروم خواستت و بگی  بگومثلا عزیزم من دلم ...

اره پسر خوبیه همینم باعث شد خانوادم کنار بیان و صبر کنن 

ولی من بارها به شوخی به جدی قهر و دعوا بهش گفتم میگه باشه حق داری به‌بعد فردا همین کارو میکنخ 

مثلا دیشب میگفت شب میام حتما چت بعد چند روز 

ساعت ۱۲ و نیم رسیده یود خونه میگفت ببخشید منتظر بودی شام بخورم میام ۱ اومد چت کنیم وسط چت از خستگی خواب رفت 😐

میدونم شرایطش سخته ولی خوب منم خسته شدم از این شرایط🥲

ن خب توهم حق داری ولی اونم حق داره خوب بود حالا بیکار علاف بود از صبح تا شب برات وقت میزاشت🤣

دقیقا همین بهم گفت ولی آخه از اونور زیاده روی میکنه صبح میره شب میاد نیم ساعت هم آنلاین نمیشه همیشه خدام سرکاره من خسته شدم جاش 😐

بهش بگو‌یه زمان مشخص کنه که وضع عادی میشه مثلا یه سال یا کمتر یا بیشتر...بعد اون اگر درست نشد نمیخاد ...

بابام براش مشخص کرده 

ولی کلا اخلاقش اینه مامانش ی شهر دیگه اس 

از عید نرفته پیشش مامانش حتی ناراحته ازش اینقدر زیاده روی توی کار کردن بده بنظرم که حتی وقت نکنی بری پیش خانوادت 

دقیقا همین بهم گفت ولی آخه از اونور زیاده روی میکنه صبح میره شب میاد نیم ساعت هم آنلاین نمیشه همیشه ...

مغازه داره ؟

اگه آره برو کمکش

خیلیم حال میده

ماهم نامزدی بودیم شوهرم مغازه داشت من دائم پیشش بودم هم کمکش بودم هم پیش هم بودیم 

البته اینم بگم از قبل نامزدی من نیروش بودم بعد ازدواج کردیم😂

2706