2733
2734
عنوان

لوس کردن نامزد من😑😂

286 بازدید | 18 پست

بچه ها فقط جنبه ی فان داره که دارم میگم.

امروز سر کلاس بودم نامزدم صبح بخیر داد گفت میرم سر کار منم گفتم موفق باشی و اینا...

نیم ساعت بعد پیام داد کی بیکار میشی گفتم نمیدونم فعلا که سر کلاسم گفت تموم شد زنگ بزن با استیکر گریه😭

ترسیدم اینجوری گفت گفتم چیزی شده گفت زنگ بزن بازم استیکر گریه.

قلبم داشت میومد تو دهنم هیچی از حرفای استادو نمیفهمیدم همش التماس میکردم خب بگو آخر سر آقا گفت داغون شدم وای فکرم چه جاها که نرفت... گفتم مریض شدی نکنه نگرانم کردی تصادف کردی چی شدی گفت جسمم و روحم داغون شده داشتم کلافه میشدم کلاسم تموم شد رفتم زنگ زدم با نگرانی که حالت چطوره چی شده که اینجوری میکنی

آقا جواب میدن که دلم برات تنگ شده بود صداتو از دیشب نشنیدم نمیگی بمیرم😑😑

خلاصه که جدی جدی فحش دادم😂😂بعدش فهمیدم چی گفتم😂

بچم بلد نیس رمانتیک باشه آدمو دق میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
کاسه داغ تر از اش نشو پیرزن شوخی کردم

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .

انشاءالله همیشه همینجور پر ذوق باشه

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2706