2752
2734
عنوان

خیلی ناراحتم خیلیی

196 بازدید | 18 پست

ب اکسم بعد ۴ ماه پیام دادم معذرت خواهی کردم چون من باهاش کات کرده بودم دو ساعت تلگرام صحبت گردیم اخرش زد بلاکم کرد

خیلی غرورمو شکوند 

گفتم کسی تو زندگیته گف نه

گف تو چرا سینگل موندی چرا اصات ازدواج نکردی مگه نمیگفتی خاستگار داری

گفتم حوصله اشنایی دوباره رو ندارم 

گف قلبم از سنگ شده دیگه من واقعا عتشقت بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

یه نصیحت خواهرانه

کسی ک از زندگیت رفته رو هیچوقت تلاش نکن برگردونی

هروقت تو جنگل یه درختو دوبار دیدی ینی گم شدی...

امیدوارم بهترینا پیش روت باشه:)

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱
جنگل کوجا بووود حالااا ما تهران خ کرمان جنوبی جنگل نداریم بوستان تمدن داریم🤣🤣🤣🤣

هروقت یه درختو تو بوستان تمدن دوبار دیدی ینی گم شدی🤣🤣

ن من منظورم این بود اگه یه آدمو بعد ازینکه یه بار توی زندگیت نگه داشتی،وقتی دوباره اینکارو بکنی یعنی گم شدی و ممکنه هیچوقت نتونی برگردی به روزایی ک وضعیت روحیت با نبودنش بهتر بود

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱
2706