2737
2739
عنوان

کل کلاسمون پر شده که من........

1641 بازدید | 78 پست

مدرسه ما یسری دختر فضول داره دم به دقیقه میان میپرسن  دوس پسر داری؟ من همیشه میگفتم نه

من خداییش تعزیف نکنم از خودم بر روم نسبت بهشون خیلی خوبه  اهل دوسپسر داشتنم نیستم اما چند ماهیه با کسی نامزد کردم نمیخوام بفهمن .

بعد دیروز به نامزدم گفتم بیا دنبالم حالا نگو سه تا از همکلاسیام منو دیدن الان کل کلاس پر شده من دوسپسر دارم ماشینش چیه قیافش چیه بهم میگن دعا نویست چی بوده خو یعنی چی یعنی من زشتم که دعا نویسم کی بوده؟

بهشون بگم به توچه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا تو که میدونستی اینجوریه  و حرف در میارن چرا گفتی بیاد دنبالت

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2731
2740

چندمی

لطفا گذشته ی آدما رو تو سرشون نزنید ادم میتونه با وجود دارا بودن پدرش به نقطه ی نفرت از پدرش برسه بخاطر طرز فکر و محدودیتاش دست به ماهی فروشی بزنه تا رو پای خودش باشه ولی بارها شکست بخوره و تهش تسلیم بشه قضاوت کار خداس☝️ ادما رو با گذشتشون نرنجونید و فکر نکنید با این کارتون برنده شدید
2706