2737
2734

دوران دوستی شوهرم یه موتور هوندا داشت قرمز بود عاشقش بود همش دستش بهش بود تمیزبود 😂😂

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
از این قدیمی ها که خیلی زیاد ن؟ عزیزم یاد خاطراتت افتادی.. خدا حفظتون کنه برای هم

اره بخدا ترکیده بود انقد قدیمی بود😂چن ماه بعد فروختیم ماشین گرفتیم ولی هنوزم شوهرم بحث اون موتوررو میگه واقعا عاشقش بود طفلی😅

اره خاطره هاش یادم افتاد وقتی مینشستم ترک موتورش مانگار الانا بود عزراییل میومد سراغم 😅

ممنون عزیزم🩷

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
شوهرم موتور سازه بیشتر موتو را رو داشته ولی الان هوندا داره واسه اینکه بره گمرک بیاد یه کلیک داره و ...

این دوتا موتوری که گفتین خوبن ؟

میشه ازشون بپرسین کم خرج ترین و راحت ترین و قیمت متوسط ترین کدومه

این دوتا موتوری که گفتین خوبن ؟ میشه ازشون بپرسین کم خرج ترین و راحت ترین و قیمت متوسط ترین کدومه

چشم الان میپرسم والا خودم کلا سر در نمیارم میاره میگه اینو ببین آخرت موتوره فلان و بهمان سوار میشم میبینم فرقی نداره 😂😂😂😂

منم چون دلش نشکنه میگم وای چه خوب بود🤦‍♀️😐😁

شوهرم عاشق موتورِ واسه همین تو هیچ کاری واینستاد جز موتور سازی😕😓

خودم شغلشو دوس ندارم

2706