2733
2734

میخوام یه هدیه بهش بدم بنظرتون یه ست لباس بچگانه بخرم براش؟جنسیت مشخص نیست هنوز.

یا واسه خودش یه پارچه مانتویی بخرم؟

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️

یه لباس اسپرت بخر 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چشمتون روشن ای جانممممممم مبارک باشه 🥰💐 خوش خبر باشی عزیزم

یه کفش کوچولو یا همون ست بچگونه بخر ..الهی به سلامتی و آرامش  این چند ماه بکذرونن و به سلامتی فارغ بشن 👩🏻‍🍼🤰🏻 خاله مهربونم خوشبخترین باشی 🌹

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰
2738
خوددوووو😍😍😍😍 برا خودش یچی بگیر . بعدا برا فندق🎉🎉

خیلی ذوق داریم هممون ،بنظرت کارت هدیه بهتر نیست ؟؟یه تومن بدم بره ؟؟,😅اصلا سلیقمم خوب نیست

خاله شدنت مبارک 

یه ست نوزادی لیمویی یاطوسی بگیر  این رنگا هم دخترونه است هم پسرونه 

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
چشمتون روشن ای جانممممممم مبارک باشه 🥰💐 خوش خبر باشی عزیزم یه کفش کوچولو یا همون ست بچگونه بخر .. ...

عزیزدلمی،الهی عاقبت بخیر باشی گلم.کفشم خوبه بخرم😃

2706