2737
2739
عنوان

کیا تو‌بازداری رژیم بودن؟

163 بازدید | 21 پست

چجوریه یکم تعریف کنید من با وزن نسبتا بالا باردارشدم الآنم بی حد و مرزززززز شکمو شدم خیلی همش در حال خوردنم نمیدونم چم شده.....

چه طوریه مثل قبل بارداری میشه کالری شماری کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش قبلش لاغر میکردیو بچه دارمیشدی

اگه زیادی وزنت بالاست میترسم خدای نکرده خطری تهدیدت کنه🥲

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2728
کاش قبلش لاغر میکردیو بچه دارمیشدی اگه زیادی وزنت بالاست میترسم خدای نکرده خطری تهدیدت کنه🥲

نه اونقدر زیاد نیست ولی سر بارداری قبلیام وزنمو به ۶۰و‌خورده ای میرسوندم اینبار چون باردار نمی‌شدم رها کردم با ۷۵باردارشدم....

من الان بخاطر دیابت بارداری شکر و قند مصنوعی ممنوعه،ولی برنج و نون و سیب زمینی و اینجور چیزا میتونم بخورم بخاطر جنین،فک نکنم بشه تو بارداری رژیم گرفت،بعضی وقتا خیلی دلم چیز شیرین میخاد ولی نمیتونم بخورم  

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت  واسه همه نعمت هایی که دادی  خدایا عزیزانم رو خودت حفظشون کن همیشه تنشون سلامت و دلشون شاد ولبشون خندون باشه  عزیزان دلم😊همسرم👑❤ دخترم 👩پسرم🧒🌹🌹❤
رژیم مخصوص داره من سر بچه دومم خیلی پرخوری کردم کاش اونموقع رژیم میگرفتم نه الانی که وضعیتم ازنظرخود ...

اشکال نداره گلی، گذشته تموم شده رفته مهم اینه الان وزنت اوکیه و راضی هسی از خودت

نمیدونسم فک میکردم واس بچه ضرر داشته باشه

2740
نه اونقدر زیاد نیست ولی سر بارداری قبلیام وزنمو به ۶۰و‌خورده ای میرسوندم اینبار چون باردار نمی‌شدم ر ...

من سردومی با۷۳باردارشدم آخرش رسیدم به ۹۶ونیم الان تو۷۸،۷۹باردارشدم ولی خیلی وزنم بالانرفته احتمالا به ۹۱،۹۲برسه آخرش امیدوارم بیشترنشه فعلا ۸۶هستم

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
اشکال نداره گلی، گذشته تموم شده رفته مهم اینه الان وزنت اوکیه و راضی هسی از خودت نمیدونسم فک میکردم ...

خیلیم وزنم اوکی نیست ولی زیادیم بالانرفته وزن ۷۸باردارشدم الان ۸۶هستم دوونیم ماهم مونده تا زایمانم

من سردومی با۷۳باردارشدم آخرش رسیدم به ۹۶ونیم الان تو۷۸،۷۹باردارشدم ولی خیلی وزنم بالانرفته احتمالا ب ...

بعدش کم‌ میکنی؟من تو شیردهی هم خیلی میخورم آخه ...

اصلا اعصابم خورده خیلی گشنمه همش گشنمه....

قدت چنده من ۱۶۴

من الان بخاطر دیابت بارداری شکر و قند مصنوعی ممنوعه،ولی برنج و نون و سیب زمینی و اینجور چیزا میتونم ...

میشه گرفت سه ماه یکبار رژیموعوض میکنن برامن تو سه ماهه دوم رژیم دادن گفتن سه ماهه سوم بیشترمیشه الان نیازت به غذاخیلی نیست درسته رعایت نکردم 

بعدش کم‌ میکنی؟من تو شیردهی هم خیلی میخورم آخه ... اصلا اعصابم خورده خیلی گشنمه همش گشنمه.... قدت ...

۱۶۲،موقع زایمان که ۱۰کیلو یهویی میره بعدش رعایت کنی آره من عیدپارسال به ۷۰رسیده بودم یهوخودموول کردم دیدم شدم ۷۸ وباردارم هستم ولی میگم این سری زیاد پرخوری نکردم من مشکلم اینه که توبارداریم اصلا کم نمیکنم بااینکه اوایل تاچهارماه انقدرضعف داشتم که همش زیرسرم بودم اما وزنم پایین نیومد هیچی نمیتونستم بخورما ولی وزن لامصبم روبه بالا بود 

۱۶۲،موقع زایمان که ۱۰کیلو یهویی میره بعدش رعایت کنی آره من عیدپارسال به ۷۰رسیده بودم یهوخودموول کردم ...

من سر دخترم ویار شدید داشتم تا خود زایمان کلا ۵ کیلو اضافه کردم کلی کم کردم امیدداستم اینباره اینطوری باشم لامصب همش گشنمه برعکس شدم تو شیر دهی هم بشدت گشنم میشه نخوریم شیرم کم میشه ....

بچتون چیه؟

من سر دخترم ویار شدید داشتم تا خود زایمان کلا ۵ کیلو اضافه کردم کلی کم کردم امیدداستم اینباره اینطور ...

پسره،من اولی رو خوب بودم کلا ۱۲کیلوکه اوکی هست اضافه کردم سردومی که ۲۴کیلو سراین فعلا ۸کیلو دوماه ونیمم مونده خدابه خیرکنه دیگه زیادنشه وزنم زیادگشنم نمیشه ولی نخورم فشارم میافته تورژیمم یه جوری نوشتن فشارم نیافته ولی من حوصله انجام موبه موشوندارم اگه میتونین انجام بدین حتما رژیم بگیرین خیلی خوبه 

2706