2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان من تازه21سالم شده مومن ومذهبیم اماهمش کاهل نمازی میکنم شیطان توم نفوظ داره

خیلی مشکلات دارم توزندگیم یجورایی باخداقهرکردم البته خیلی دوسش دارم امادستمونمیگیره ازته دلم میخوام کمکم کنه انواع چله هاروبرداشتم اما بی نتیجه بودیعنی ائمه وخداازم روبرگردوندن؟ یعنی گذاشتنم کنار؟ 

چه خوب خداروشکر🌹به صورت چله خوندید؟

هم به صورت چله زیارت عاشورارو خوندم هم عادی

و هربار با خوندش سریع معجزه رودیدم

همش حسرت میخورم که چرا زودتر با زیارت عاشورا اشنانشدم🥲

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
هم به صورت چله زیارت عاشورارو خوندم هم عادی و هربار با خوندش سریع معجزه رودیدم همش حسرت میخورم که ...

مرسی کهگفتی عزیزم من یه مشکل بزرگ دارم حتما امتحان میکنم بوس بهت

لطفا لایک نکنید
دوستان من تازه21سالم شده مومن ومذهبیم اماهمش کاهل نمازی میکنم شیطان توم نفوظ داره خیلی مشکلات دارم ...

نه عزیزم شاید به صلاحت نیست اون حاجتی که داری

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
دوستان من تازه21سالم شده مومن ومذهبیم اماهمش کاهل نمازی میکنم شیطان توم نفوظ داره خیلی مشکلات دارم ...

نگو تو رو خدا.ناامیدی  از رحمت خدا وسوسه ی شیطانه و گناه بسیار بزرگیه.حتما به صلاحت نبوده.نماز اول وقت بخون و استوار خیلی تاثیر داره توی برآورده شدن حاجت

حاجتم اینه زندگیم درست بشه بخداخسته شدم

ایدالله زندگیت درست میشه ولی عزیزم دلیل نگرفتن حاجتات رو برگردوندن خدا نیست شاید فکر کنی این که حتما به صلاحمه ولی شاید قراره تو این سختیا درسایی بگیری که خدا میخواد بهش برسی اول 

هیچ چیزی بی حکمت نیست

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
نگو تو رو خدا.ناامیدی  از رحمت خدا وسوسه ی شیطانه و گناه بسیار بزرگیه.حتما به صلاحت نبوده.نماز ...

احساس میکنم چون خیلی گناه کارم خدامنونمیخوادنگاهم نمیکنه اززخم زدنانیشه زبونایه اطرافیانم خسته شدم دلم میخوادحداقل اخلاق همسرم که خیلی دوسش دارم کمی لااقل کمی تغییرکنه اماهیچی به هیچی

احساس میکنم چون خیلی گناه کارم خدامنونمیخوادنگاهم نمیکنه اززخم زدنانیشه زبونایه اطرافیانم خسته شدم د ...

نه عزیزم باهات همدردم دقیقا.منم میخام یه کاری انجام بدم.فردا یادت نره بهم همینجا پیام بده تا بگم بهت 

2706