2733
2771

ع ک س

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه واقعا دوسش ندازی عوض کن چون تا یه مدت عکسات ببینی پشیمونی که چرا عوض نکردم

من لباس عقدم خیلی دوس نداشتم ولی انقدر فروشنده تعریف کرد که برداشتم الان هر موقع عکسام مبینیم میگم کاش لباسم عوض میکردم

بہ‌ كوتاهۍ‌ آن لحظه شادۍ‌ كه گذشت غصه هم مۍ‌گذرد^^💪🏻🌱' ›

تا دیر نشده همین فردا برو مزون انتخابت تغییر بده

از خودت تو آینه با گوشی عکس بگیر، ببین کدوم بیشتر به دلت میشینه

من خودم برای لباس عروس خیلی ذوق داشتم ترسیدم انتخاب درست نکنم با خواهرم و همسرم رفتیم تا نظر بدن

مهم خودتی اگه واقعا به دلت نیست عوضش کن که یه عمر نگی کاش اینکارو کرده بودم وگرنه به حرف بقیه کاری ...

اره اول حسم بهش خوب بود ولی مادر شوهرم ایراد گرفت حسم نسبت به لباسه عوض شد

میترسم برم مزونه بگه نمیشه و این حرفا😓

امتحانش مجانیه فکر کنم قبول کنند مگه اینکه لباس جدیدی که انتخاب کنی رزرو شده باشه

بہ‌ كوتاهۍ‌ آن لحظه شادۍ‌ كه گذشت غصه هم مۍ‌گذرد^^💪🏻🌱' ›

منم اولش اینجوری شدم ،بعد انتخاب لباس عروسم همش میگفتم بده البته اولش عاشقش شدما 

ولی عوضش نکردم خیلی بهم میومد 

اصلا بهش نشون نمیدادی

من خودم تابستون عروسیمه بخوام برم دنبال لباس فقط با همسرم میرم چون هر کی میخواد یه نظری بده بدتر آدم گیج میشه

تهرانید؟قیمت اجاره دست اول چجوریه؟

عکس بفرست عزیزم نظر بدیم آروم‌بشی

🖤روحت شاد برادرم داغت نابودم کرد🖤                        من عاشقی را باور نداشتم تا عشق تو را دیدم                                         👫پلیس گوگولی من👫                                             خدایا از این عشق ها نصیب دختران سرزمینم کن
2706