2733
2771
عنوان

ترس بی خوابی

97 بازدید | 12 پست

چرااا این فکرا میاد که ما چجوری میخوابیدم چجوری نفس می کشیم تو خواب 🙁واقعا وسواس این شکلی ندیده بودم دیگه دکتر رفتم میگفت اگه تمرکز کنی تو نفس هات خوابت میگیره 

خیلی بده تجربشو داشتم. ن تمرکز نکن بنظرم روش.ب ی داستان فکر کن

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا چه فکری میکردین؟

من خوابم نمیبرد هی به نفس هام دقت میکردم فک میکردم باید خودم نفس بکشم الان یادم اومد باز ترسیدم اه

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
مرسی عزیزم خدا حفظت کنه. راستی دکتر رفتین؟

ن عزیزم من یمدت دوران مدرسه نمیدونم چیشده بود ترس این داشتم ک خوابم نگیره و اونقد فکرس تو مغزم بود ک خوابم نمیگرف بعدش استرس میگرفتم ب خودم میگفتم وای همه خابیدن من چرا بیدارم صب میرم مدرسه باید میخابیدم و این اضطراب بیشتر و بیخوابی بیشتر. یکی نبود بگه گیج ی روز نخابی دو روز نخابی اصلا چی میشه خب چرا درگیر کردی . از بس زوم کرده بودم خوابم نمیگرف سات ۴ میشد من نمیتونستم بخابم  

چیکار کردین خوب شدین؟

من بیخابیم مال قرص اعصاب بود

استرسم خودش بیخابی میاره

سعی کن ب خودت بگی خب ک چی تهش هممون قبل ۱۰۰ سالگی میمیریم و کلا ذهنتو منحرف کن سمت داستانا و افکار دیگه....