2737
2734
عنوان

بنظرتون پیجم هک شده؟

41 بازدید | 8 پست

پیج کاری من امشب رفتم داخلش افتاد بیرون ورد به سیستمو زدم ارور داد بعد رمزمو زدم نوشته درخواست ورود به سیستم ارسال شد
اعلانی به دستگاه های مورد اعتماددر این حساب ارسال کردیم تا به شما کمک کنیم وارد سیستم شوید
اگر قبلا در دستگاه دیگری وارد سیستم شده اید
میتوانید برای تایید این درخواست برنامه اینستاگرام را باز کنید
زیرشم یه گزینه تاییده ک غیر فعاله
یه گزینه راه های دیگری را امتحان کنید
که پیامک و ایناس

خخواهرم با شماره خودش نصب کرده و رمزو داشته ممکنه رمز رو عوض کرده باشه یا خود پیج پریدع؟

𝔦 𝖗𝖊𝖒𝖔𝖛𝖊 𝔞𝔫𝔶𝔬𝔫𝔢 𝔴𝔥𝔬 𝔡𝔬𝔢𝔰𝔫'𝔱 𝕷𝖔𝖛𝖊 𝔪𝔢𓂀

رمز بزنه 

بزنه خطا یا اشتباهه یعنی عوضش کردن 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرم میگه پیامک نمیاد

گاهی دیر میاد 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2728
رمز بزنه  بزنه خطا یا اشتباهه یعنی عوضش کردن

الان پیجمو هست سرچ میکنم این یعنی نپریده؟

ممکنه رمز عوض شده باشه یا بخاطر پست و استوریی اینستاگرام خودش بیرونتون کرده باشه

با پیج فیک خودم لایک و کامنت میزاشتم بخاطر اونه؟اخه چند بار وسطش میفتادم بیرون اما باز میرفتم داخل

الان پیجمو هست سرچ میکنم این یعنی نپریده؟

وقتی سرچ میکنی بالا میادیعنی هستش 

2740
با پیج فیک خودم لایک و کامنت میزاشتم بخاطر اونه؟اخه چند بار وسطش میفتادم بیرون اما باز میرفتم داخل

ممکنه عزیزم

چون سیستم هوشمندش تشخیص میده که آی پی این دوتا پیج یکیه و برای رشد پیجتونم بده ، شاید ی مدت مفید باشه بعدش خودتون افتش رو میبینید

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱