2733
2734
عنوان

شپش

102 بازدید | 15 پست

بچه ها میشه بگین از کجا بفهمیم داریم و چطوریه و حتی خودمون متوجه میشیم بدون این ک کسی ببین موهارو؟🫠

و این ک از درمانش بگین 

میشه ی توضیحی بدین دربارش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرت همه اش میخاره

پوسته پوسته ریزه که مثل شوره ست البته تخمشه

بعد بزرگ میشن

من از باسلام قطره معجزه و قطره کیمیا خریدم

دوبار زدم رفتن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2731

شونه فلزی شو از دارخانه بگیر، با اون شونه کنی متوجه میشی هستن یانه، خود حشره اش که واضح دیده میشه اما اگر توی موهات یه چیزهای سفید ریز دیدی مثل پوست سر هستن مثل شوره سر، سفیدن و جوری چسبیدن به مو که به راحتی که شوره سر رو جدا میکنی نیستن یعنی چسبیدن و باید محکم بکشی تا بیان

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

اگر داشته باشی سرت خیلی میخاره و برو تو حموم موهاتو شونه کن و تکونشون بده شاید از توی موهات افتاد 

اگر داشتی هم توی همون موهاتو با شونه نه برس شونه بزن و از شما و های مخصوص استفاده کن 

شونه فلزی شو از دارخانه بگیر، با اون شونه کنی متوجه میشی هستن یانه، خود حشره اش که واضح دیده میشه ام ...

آخه چن باری موهامو دیدم چیزی نبود

ولی خارش دارم و این ک چون خیلی میترسم با خودم میگم شاید تلقینه🫠😂💔

محلول دای‌لیس ۴ درصد از داروخانه بگیر، اینو شب بزن به موهات تا صبح بمونه بعد صبح قبل شستن با شونه فلزی مخصوص شپش شونه کن 

بعدش شامپو بزن و بلافاصله اینقدر نرم کننده مو بزن به موهات که کل سرت لیز بشه و بزار چند دقیقه بمونه 

بعد اینا رو شستی سرکه بزن به موهات و اونم مثلا رب ساعت بمونه و بشور 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
موهات ریزش پیدا نکرد

نه اصلا

هرشامپویی خریدم جوابگو نبود

این دوتا قطره خریدم سریع رفتن

توی باسلام کامنت رضایت زیاد داشت

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
میرم حموم و میام خارش ندارم  یا اگه هم خارش داشته باشم خیلی کمه اینطوری نیست ک همش بخوام بخارو ...

دوست من نزدیک دوهفته هی مگفت سرم میخاره و فلان هرچی نگاه میکردیم هیچی نبود تا اینکه بعد دو هفته دید شپش رو، خیلی ریزن اولاش فقط تخم هستن با شونه فقط دیده میشه اونم نه که ببینی باید دست بکشی رو شونه یه حالت زبری دارن 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️