2733
2739
عنوان

متخصص گوارش خوب برای نوزاد

1184 بازدید | 9 پست

دخترم 35 روزشه.قبلا هم گفتم که دکتر براش تشخیص رفلاکس داد.البته بدون سونو فقط با کارایی که میکرد.اینکه همش زبونش رو میده بیرون و ...

الان یه متخصص گوارش خوب هرکس میشناسه بهم بگه.ممنونم ازتون.خیلی نگرانشم.همش تو خواب ناآرومه و با رعلاکس از خواب بیدار میشه.

اطفا بهم کمک کنید.

ببخشید که نمیمونم تو صفحه چون دخترم همش گریه میکنه باید برم.ممنون میشم بهترین دکترو بهم معرفی کنید.

سمت شرق تهران شد بهتر.نبود هم هر حایی از تهران که شد.

بازم ممنونم

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

من خودم مشکل گوارش دارم پیش دکتر غفرانی تو خیابون کارگر شمالی نزدیک پارک لاله میرم ایشون دکتر بزرگسالان هست حالا اگه دکتر اطفال پیدا نکردی اسمش و ازنت سرچ کن بزنگ مطبش حتما ی دکتر خوب برا نوزادان باشه بهت معرفی میکنن

خدایا! ببخشید ما انقدر غر میزنیم ها   

سلام فقط ببرینش دکتر مصطفی جابر انصاری شمارشو ار اطلاعات بیمارستان مهراد بگیرین من‌منزل نیستم الان ندارم. تو خیابان تخت طاووس میرعماد ساختنان مهداد

الان ۲۴ سالمه از ۱۲ روزگی دکتر من بود چون مشکل مادرزادی داشتم

متخصص گوارش هست و فوق تخصصش جراحی بیماری های مادرزادیه.

با خیال راحت برین پیشش

خیلیییییی خوش اخلاق نیست ام دل سوز و مهربونه

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی اینجوری بگم که مشکلات من زیاد بودو کلا ۸ بار عمل شدم تا ۴ سالگیم و ۶بارشو ایشون عملم کرد که خوب شدم. همه‌میگفتن اول خدا بعد این دکتر واقعا منو نجات داد  اینو از اینترنت درآوردم شمارشو اما با بیمارستان چک کنین حتما

۸۸۵۰۵۵۹۵-۷   خیابان شهید مطهری خیابان میرعماد ساختمان پزشکان مهداد (گلبهی رنگه) 

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
2731

کلا هر سوال مزشکی واسه دکتر خواستین بگین و خصوصی پیغام بدین چون بدلیل شرایطی که داشتم دکترای خوبی میشناسم

2738
من خودم مشکل گوارش دارم پیش دکتر غفرانی تو خیابون کارگر شمالی نزدیک پارک لاله میرم ایشون دکتر بزرگسا ...

سلام شماره دکتر غفرانی رو دارید مطبش رو یدونه داخل اینترنت داره اما اشتباه

🧚🏻‍♀️