2737
2734
عنوان

واقعا عذاب وجدان دارم !

130 بازدید | 14 پست

با ینفر رل بودم دوماه یهو سر ی موضوع ی درخواست داشتم انجام نداد  ی هفته غیبم زد جوابشو ندادم  کفتم تنبیه بشه بعد هرروز پیام میداد  ز میزد و منتظر.. بعد من بد از ی هفته گفتم بود نبودت تو زندگیم فرق نداره بلاکش کردم نزاشتم ج بده حتی! الان  چهارروز گذشته خ ناراحتم  و اینم بگم بش احساس دارم ! ی ظرف پیشم داره ب بهونه اون  پیام بدم؟ و‌چی بگم کمکم کنید! 

سلام،اگر فکر میکنید ممکنه دوباره به این شکل رفتار کنید به نظرم ایشون رو رها کنید و کمی روی خودتون کار کنید و زمانی که آماده ی پذیرش یک رابطه ی منطقی بودید و از لحاظ رفتاری کمی بالغ تر شدید باهاشون صحبت کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام،اگر فکر میکنید ممکنه دوباره به این شکل رفتار کنید به نظرم ایشون رو رها کنید و کمی روی خودتون کا ...

مگه این تغیر شخصیت کار ی روز دو روزه چندماه زمان میخواد بعد چندماه برم سراغش ؟ ک دیگ حسی نداره اسمم یادش رفته

2740
خب خرج کردن اره اما پول نخواستم برا تو جیبم 

خودت نوشتی دوبار ازش پول خواستم گفته برو از دوستات بگیر خودم بعدا بهشون میدم. واقعا از پسری که تازه دو ماهه باهاش آشنا شدی پول میخوای؟

خودت نوشتی دوبار ازش پول خواستم گفته برو از دوستات بگیر خودم بعدا بهشون میدم. واقعا از پسری که تازه ...

نه من ازش پول نخواستم ی پرداختی داشتم گفتم انجام بده گفت برو از دوستات بگیر! اون چرا از دختری ک دوماه باش اشنا شده خیلی چیزا خواسته! ؟ 

مگه این تغیر شخصیت کار ی روز دو روزه چندماه زمان میخواد بعد چندماه برم سراغش ؟ ک دیگ حسی نداره اسمم ...

باهاشون در میون بذارید این موضوع رو،

بهشون بگید نسبت بهشون تعهد دارید اما کمی زمان نیاز دارید.

باهاشون در میون بذارید این موضوع رو، بهشون بگید نسبت بهشون تعهد دارید اما کمی زمان نیاز دارید.

خب من این رفتارا رو کردم خودت تاپیکم بخون زذم بلاک کردم الان چجوری دوباره شرو کنم و چجوری اینو بگم خیلی برام سخته بعد من نمیخوام مقصر بنظر بیام چون پررو میشه همیجورشم هست ک. درخواستامو انجام نمیده

خب من این رفتارا رو کردم خودت تاپیکم بخون زذم بلاک کردم الان چجوری دوباره شرو کنم و چجوری اینو بگم خ ...

راستش من مشاور و روانشناس نیستم،

نمیدونم مباحثی که عنوان میکنم کاملا صحیح هست یا خیر

در حدی که میتونم کمکتون میکنم اما اگر تونستید از مشاور کمک بگیرید

من اگر جای شما بودم انبلاکشون میکردم و باهاشون تماس میگرفتم،شاید احساسات توی چت خیلی واضح نباشه

بیایید قبول کنیم که کمی زیاده روی کردید،

با عذرخواهی شروع کنید

این یعنی احترام متقابل،اشتباهی کردید و پذیرفتید

بهشون بگید که بهشون علاقه دارید.ولی به کمی زمان نیاز دارید تا بتونید با رویکرد بهتری وارد رابطه با ایشون بشید،ازشون بخواید اگر مسئله ای توی رابطه ای که داشتید اذیتشون میکرده بیانش کنند

اگر بی انصافی کردند،توضیح بدید

اگر حق با ایشون بود،بپذیرید و اصلاحش کنید.

در ارتباط باشید ولی در حد معمول

بهشون بگید نسبت به ایشون تعهد خواهید داشت تا چند ماه اینده

روی شناخت خودتون و ایشون بیشتر کار کنید

با کتاب های روانشناسی و دوره ها شروع کنید.

فکر میکنم بیشتر باید روی این مانور بدید که چرا وقتی درخواستتون رو رد کردند انقدر به یکباره خشمگین شدید که ایشون رو حتی بلاک کردید!

توانایی نه شنیدن دارید یا خیر؟

اگر پاسختون خیر هست،منشا در چی داره این موضوع

احساساتتون زمان شنیدن نه چطوریه؟

فقط وقتی از ایشون نه شنیدید این احساسو داشتید یا نسبت به نه شنیدن از سمت باقی افراد هم به همین شکل هستید؟

با جواب دادن این سوال ها به "خودتون"میتونید خودتون رو ارتقا بدید و اگاهانه در ارتباط با افراد عمل کنید

مطالبی که نوشتم راهکار های خودم برای حل مشکلی مشابه این بود و مختص بازگشت رابطتون نبود،پس اگر صرفا بازگشت به رابطه براتون مهم هست فکر میکنم باید راهکار دیگه ای به پیش بگیرید🤍🌱

2706