2752
2734

سلام چله سوره مزمل+۱۰۰ذکر استغفرالله ربی واتوب الیه هدیه به شهیدتورجی زاده برای ازدواج موفق وخوشبختی داریم چه با شخص مورد نظر چه باشخصی با ویژگی مدنظرچه فقط ازدواج خوب 

لطفا اگه مایل به شرکت هستین اسم بدین

من میتونم بدون اطلاع اون شخص چله بگیرم براش ؟؟

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم میتونی به نیتش بگیری 

پس هستم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2731
عزیزم ایتا داری؟

بله

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ایتا ندارم به اسم میم یاداشتم کنید

می‌دونم نباید خسته شد؛می‌دونم نباید بُرید؛می‌دونم زندگی ادامه داره؛فقط دلم می‌خواست یه وقتایی، یه جایی، یه گوشه‌ای وایسم بگم خسته‌امو یکی بفهمه چی میگم.نه که فقط بشنوه‌..!
@bigharar_7798   شما میخوای شرکت کنی تو چله؟چون روپیامتون ریپلای کردم جواب ندادین میخوام اسام ...

نه عزیزم اسم منو ننویس

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️