2752
2734

بیرون میرم پسرا لنقد نگام میکتن تیکه میندازن همه هم میگن قشنگم هیکلمم خوبه معمولی ن لاغر ن چاق  ولی اجاماعی نیستم  با رفیقا شوهرم نمیتونم بگم بخندم یا حرف بزنم زیاد یا چمیدونم تو جمعا ساکتم حرفم نمیاد  شوهرمم تو بحثامون اینو میزنه تو سرم هی میگ زنا مردمو باش فلان یا میگ برو کتاب بخون کتاب فن بیان و طرز برخورد با دیگران😐😐😐غیر مساقیم به روم میاره ...از خودم بدم میاد زبونم ۳ متره ها با بعضی آدما ک راحتم ولی پیش بقیه زبونم میگیره حرف صاف نمیتونم بزنم هووف شوهرم مث این دخترا خیابونی ک با همه پسرا راحتن میگن میخندن خوشش میاد خودش اینو نگفت ولی مشخصه

منم برعکس توام شوهرمم برعکس شوهر توعه بدش میاد

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اهمیت نده بگو خوب بود با همه گرم میگرفتم اون موقع دیگه حس اطمینان نداشتی با مرد پیر و جوون حرف میزدم میگفتی داره لاس میزنه چیکار من داری جای من داری جبران میکنی مگه بده میدون دادم بهت مدیریت میکنی خوبه دگه😅😅😅

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1

سلام ببخشید. همسرتون رفتارش طبیعی نیست. متأسفانه مردهای بی غیرت این دوره زمونه زیاد شدن. شما هم به جای اینکه خودتونو ملامت کنی و افسرده بشید همسرتون را ملامت کنید تا کمی خودشو جمع کنه. موفق باشید

ناراحت نشو کم کم شروع کن اولش سخته منم خیلی خوش صحبت نیستم والا با افراد نزدیک خوبم شوهرم مثل شماست تو مهمونیا تو جمعای تعداد بالا کلا ساکت ولی افراد نزدیک اونم خیلی کم صحبت میکنه منم دوس دارم شوهرم تو جمع با صدای بلند و محکم صحبت کنه اما نمیتونه 

منم مثل توام و دلیلی نمیبینم پیش کسی که احساس راحتی نمیکنم خودمو نشون بگم و بخندم خیلی شلوغماا ولی  واسه ی ادمای محدود زندگیم فقط مشکل شوهرت اینکه نمیتونه ادمارو هرچی که هستن قبول کنه و دوسشون داشته باشه و داره خودخواهانه رفتار میکنه توام باید خودخواهانه رفتار کنی باید به شوهرت بفهمونی که تو اینطوری هستی طبیعتت اینه و اون باید همین شکلی تورو دوست داشته باشه همینطور که تو اونو با تموم اشکال هایی که داره قبولش کردی شاید اصلا تو میخواستی شوهرت مذهبی باشه یا خیلی ادم راحتی باشه ولی تو به چیزی که بود احترام گذاشتی و الان باید به خودت احترام بزاری خودتو دوست داشه باشی و به خصوصیات خودت احترام بزاری تا شوهرتم اینو یاد بگیره 

منم مثل تو

شوهرم همیشه به روم میاره میگه تیز و بُز نیستی

ولی این باعثش خودشه خیلی محدودم کرده

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

خیلی زشته که از شما میخواد با رفیق هاش بگو بخند داشته باشی ولی درکل بعضی ها هوش کلامی پایینی دارند و زیاد نمیتونن صحبت کنن خودتو سرزنش نکن

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید